reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to co ważne: REGULAMIN, OGŁOSZENIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Kto za reka do gory, kto przeciw w dol :-D

istockphoto_7716977-hands-up.jpg


Jestem za Proszę Pani :-D:-D
 
reklama
Natomiast ja dla odmiany jestem przeciw:tak: uważam , że formuła podstrony była w porzadku. Wiadomo , ze wszystkie niunie są śliczne, ale nic tak nie łechce matczynej próżności jak miłe slowa na temat jej dziecka , nawet jeśli są typu "Śliczne itp."Chyba po to wstawiamy focie naszych pociech:sorry:Mówię ze swojego punktu widzenia bo było mi miło jak ktoś napisał nawet "śliczny bobas". Pewnie to naiwne , bo co innego można napisac . Przecież nikt nie przyklei posta typu "jaki obrzydliwy, pomarszczony mały krogulec ":-Dto tyle
 
Natomiast ja dla odmiany jestem przeciw:tak: uważam , że formuła podstrony była w porzadku. Wiadomo , ze wszystkie niunie są śliczne, ale nic tak nie łechce matczynej próżności jak miłe slowa na temat jej dziecka , nawet jeśli są typu "Śliczne itp."Chyba po to wstawiamy focie naszych pociech:sorry:Mówię ze swojego punktu widzenia bo było mi miło jak ktoś napisał nawet "śliczny bobas". Pewnie to naiwne , bo co innego można napisac . Przecież nikt nie przyklei posta typu "jaki obrzydliwy, pomarszczony mały krogulec ":-Dto tyle

A ja tego nie potrzebuje bo i tak wiem ze kazda napisze ze ladna sliczna itd. Mam wrecz wrazenie ze pisze sie to z automatu a to nie o to chodzi. Chodzi o to aby mozna bylo te zdjecia ogladac, a nie kopac w watku zeby na jakkies natrafic miedzy setkami postow "oj jakie sliczne" ;-)
 
DZIEWCZYNY!
Poniewaz apel o niewpisywanie komentarzy wlasciwie nie trafil do wszystkich, to moze pozwolmy sobie na ich wpisywanie, ale nie w ten sposob ze jedno zdjecie i sto postow pod nim ze dziecko sliczne itd, bo wiemy ze wszystkie sa przepiekne :tak: ale chcialabym czasem napisac np ladna sukienka czy cos takiego ;-) rozumiecie o co mi chodzi?

Kto za reka do gory, kto przeciw w dol :-D

czyli ze sliczne nie mozemy napisac ale ladna kiecka tak?:-D:laugh2: mnie to pasi:-p
 
DZIEWCZYNY!
Poniewaz apel o niewpisywanie komentarzy wlasciwie nie trafil do wszystkich, to moze pozwolmy sobie na ich wpisywanie, ale nie w ten sposob ze jedno zdjecie i sto postow pod nim ze dziecko sliczne itd, bo wiemy ze wszystkie sa przepiekne :tak: ale chcialabym czasem napisac np ladna sukienka czy cos takiego ;-) rozumiecie o co mi chodzi?

Kto za reka do gory, kto przeciw w dol :-D
a może jak któraś chce napisać komentarz do zdjęcia to niech to zrobi na wątku np "Listopad" , albo na NK w końcu mamy się w znajomych ,przynajmniej większość z nas :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry