reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to co ważne: REGULAMIN, OGŁOSZENIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kilka ogłoszeń parafialnych

w ostatnim czasie miało miejsce nieco jesiennych porządków i tak:

połączono watki
"konieczne, niekonieczne..." z " zakupki dla mamy i dzidziusia"
" Rower stacjonarny" z "Czas dla mamy"
"Co ślina na język przyniosła" z "Postępy naszych dzieci"

przeniesiono do archiwum watki
"Bajka-gra"
"skojarzenia"
"Słowa - gra"

Amen ;-)

Tak szczerze to nawet nie zauważyłam hahahahaa
 
reklama
OGŁOSZENIE !!!

AdministracjaBB prosi mamusie o USUNIECIE suwaków ze strony MALUCHY.PL doszły słuchy ze stronę zaatakowały hakerzy wrzucili wirusa co atakuje komputery i blokuje strony miedzy innymi BB !!
 
Kochane Dziewczynki :D
powtarzam sie kolejny raz :D
Prosze o przesyłanie zdjęć dzieciaczków z urodzenia, z pół roczku <mniej wiecej> no i tym co juz ur przechodziły z Pierwszych Urodzin :)
Fotki wysyłajcie na kasiiula@o2.pl

a ja lece uzupełnic co mam i czekam na maile :) :)

ps. lista dla chętnych oczywiscie :)

https://www.babyboom.pl/forum/dziec...e-dzieci-wczoraj-i-dzis-bez-komentarzy-42150/

Kochane ...
prosze o przesyłanie fotek z 1 urodzin maluchów :) uzupełnie galerie Nasze dzieci wczoraj i dzis :)
no i prosze jeszcze o fotki tych dzieciaczków ktore nie są jeszcze w galeri :)
ślijcie na kasiiula@o2.pl


powtarzam sie :)
a no i zerknijcie na Joasie Dziunki jaka z niej Panna śliczna urosła no i jak włoski urosły przez te pół roku !! :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry