reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

to co ważne: REGULAMIN, OGŁOSZENIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama

anawawka

muśka 2 córek
Dołączył(a)
7 Lipiec 2008
Postów
5 375
Miasto
Warszawa
Gdyby któraś miała możliwość wsparcia, pomocy w rozszerzeniu wiadomości o akcji to bym była wdzięczna.
"W wieku 5 miesięcy wykryto u Michałka nowotwór złośliwy - Neuroblastoma (więcej informacji o chorobie: http://www.michaltryka.pl/historia-choroby/). Lekarze zdecydowali się na usunięcie guza bez stosowania chemioterapii. W lipcu 2012 u Michałka pojawił się niepozorny mały siniak pod okiem który utrzymywał się przez kilka tygodni. Jak się później okazało był to nawrót choroby. Po diagnozie zakwalifikowano Michałka do grupy najwyższego ryzyka, w której dzieci mają jedynie 30-40% szans na długoletnie przeżycie. Obecnie Michał skończył już 1,5 roku i jest po 8 cyklach ciężkiej chemioterapii. Kolejnym etapem leczenia jest chemia wysokodawkowa zwana megachemią oraz autoprzeszczep, a następnie radioterapia. Na tym etapie kończą się możliwości leczenia Michałka w Polsce. Jedyną możliwością na zwiększenie szans na przeżycie aż o 20% jest bardzo droga kuracja w Niemczech, której koszt wynosi 120 tysięcy euro - niestety nie jest ona refundowana przez NFZ.

Michałek jest cudownym dzieckiem, pełnym radości, siły walki i który swym uśmiechem podnosi wszystkich na duchu, jak gdyby chciał powiedzieć że wszystko będzie dobrze (zobacz: http://www.michaltryka.pl/zdjecia-i-wideo/).

Na obecnym etapie wszyscy wspólnie staramy się pomóc Michałkowi oraz jego rodzicom, których niestety nie stać na tak drogie leczenie. Chciałabym Państwa prosić, w imieniu swoim i rodziców Michałka o wsparcie. Jednymi z najpopularniejszych metod pomocy jest przelew pieniążków na konto fundacji "Wyspy szczęśliwe" (liczy się każdy grosz, każda złotówka) lub przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego (szczegóły: http://www.michaltryka.pl/jak-pomoc/). Zależy nam również na dotarciu do jak największej liczby firm, mediów oraz ludzi o dobrym sercu, dlatego proszę również o przekazanie niniejszej wiadomości.

Wszelkie (szczegółowe) informacje jak również dane kontaktowe do rodziców Michałka znajdziecie Państwo na stronie www.michaltryka.pl. Dziękuję z góry za odczytanie tej wiadomości."
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry