reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to co ważne: REGULAMIN, OGŁOSZENIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
więc uznałam że przeniosę tą rozmowę wraz z Klaudzi postem tutaj żeby każdy mgł przeczytać postanowienie i w razie czego się wypowiedzieć i poszłybyśmyt za większością...
częśc osób się już na "zdjęciach" wypowiedziało, a część nie ale po przeniesieniu tutaj można pisać tutaj co kto sądzi na ten temat ..
tak dla jasności żeby wszyscy wiedzieli co i jak:tak:

WIEC JA JESTEM ZA KOMENTARZAMI POD ZDJECIAMI-tak jak było od poczatku:tak:
 
W związku z zarysowującym się od początku (a obecnie ewidentnym) podziałem na Listopadówki, które są "za" i te, które są "przeciw", postanowiłam założyć osobną grupę. Jeśli zapomniałam o którejś mamie z tych "za" a nawet "przeciw", i nie wysłałam zaproszenia proszę o kontakt na priva.
 
W związku z zarysowującym się od początku (a obecnie ewidentnym) podziałem na Listopadówki, które są "za" i te, które są "przeciw", postanowiłam założyć osobną grupę. Jeśli zapomniałam o którejś mamie z tych "za" a nawet "przeciw", i nie wysłałam zaproszenia proszę o kontakt na priva.

Kurczę nie zrozumiałam o jakie zaproszenie chodzi???
Mi komentarze nie przeszkadzają.
 
połączyłam 2 tematy
zachowanie naszych pociech + małe i wielkei strachy czyli czego boją się nasze dzieci = zachowanie naszych pociech

ponieważ ten 2 temat jest również rodzajem zachowania dziecka w danej sytuacji:tak:
 
DZIEWCZYNY PRZEGLĄDAM SMAKI SMACZKI KULINARIA i jest tego prawie 900 stron ( i kupa naprawdę dobrych przepisów), słuchajcie a może byśmy się podzieliły i każda np przeglądnęła by po 20 stron i edytowała pierwszy post i zapisywała np SŁODKI BLOK CLEO (ten za PRL-u) strona 19 swoją drogą mam go zamiar dzisiaj zrobić:-) co wy na to??
 
DZIEWCZYNY PRZEGLĄDAM SMAKI SMACZKI KULINARIA i jest tego prawie 900 stron ( i kupa naprawdę dobrych SŁODKI BLOK CLEO (ten za PRL-u) strona 19 swoją drogą mam go zamiar dzisiaj zrobić:-) co wy na to??

haha zapomniałam o tym bloku :-) ale bym zjadła chyba w całości tu i teraz :-D:-D:-Dniech ten łobuz pije mleko ja chce blokaaaaaaaa:-D
 
DZIEWCZYNY PRZEGLĄDAM SMAKI SMACZKI KULINARIA i jest tego prawie 900 stron ( i kupa naprawdę dobrych przepisów), słuchajcie a może byśmy się podzieliły i każda np przeglądnęła by po 20 stron i edytowała pierwszy post i zapisywała np SŁODKI BLOK CLEO (ten za PRL-u) strona 19 swoją drogą mam go zamiar dzisiaj zrobić:-) co wy na to??
no ja moge :d ale nie wiem jak wyodrebnic przepis
 
reklama
100 lat dla Kacperka:-D
Aga czyli mamy wykasować te wszostkie zbędne posty i zostawic same przepisy , czy jak? dziś jestem ckm

edit.już rozumiem :) to moze zobaczymy co reszta dziewczyn na to i Aga mozesz robic przydzial obowiazków:)
ja dalej nie rozumiem ;d

a pozatym u mnei jet 90 stron :d 900 postów hehe
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry