reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

reklama
:szok: Czy jest jakiś sposób na złagodzenie bólu piersi??? Niesamowicie bolą :(

 
Ostatnia edycja:
żeby nie było to zacznę:-):-):-)

jestem rodowitą Bydgoszczanką tu mieszkam i pracuje w szkole integracyjnej jestem rewalidatorem, tzn mam zajęcia z dziećmi niepełnosprawnymi, które pomagają im wyrównywać różnice szczególnie te intelektualne praca jest moim hobby i bardzo się w niej realizuje :tak::-D:tak: lubię to co robię i jak robię no i to że obecnie mam wakacje:-D:-D:-D
z moim M znamy się prawie 8 lat małżeństwem jesteśmy od 5 lat (21.08) dla niego odwołałam wcześniejszy ślub z innym facetem;-);-);-)

co do hobby to jak już pisałam praca o oprócz tego pływanie (2-3 razy w tygodniu) i sqush (1-2razy w tygodniu)

bardzo lubię też gotować i odkurzać ale bez przesady;-);-);-)

ubóstwiam góry i łażenie po nich widoki ich bezkres i adrenalinę:tak::tak::tak:

obecnie jesteśmy na etapie zamiany mieszkania na większe, ale idzie nam jak po grudzie

cóż jeszcze jestem malutką optymistką (150 cm i 55 kg)z poczuciem humoru i dużą fantazją
póki co chyba tyle:-):-):-)
 
To może teraz ja o sobie:
Mieszkam za Kielcami w domku jednorodzinnym, ale w niedalekiej przyszłości zamierzamy zacząć wybudować większy. Z zawodu jestem nauczycielką historii, obecnie nie pracuję.
Jak widać po suwaczku, w sierpniu będziemy obchodzić 1 rocznicę ślubu z M :) Razem jesteśmy już 6 lat i to będzie nasz pierwszy dzidziuś i długo wyczekiwany.
Jeśli chodzi o hobby to namiętnie uwielbiam czytać ksiązki i teraz siedzieć na BB. A lubię też gotować, ale sprzątać nie bardzo :)
 
też bardzo lubię czytać obecnie skończyłam "Kryształowego anioła" Grocholi i czytam "100 dni po ślubie" Emily Giffin polecam

gaba widzę, że kumpelki po fachu jesteśmy:-):-):-) a nie pracujesz ze względu na wakacje cz ogólnie nie pracujesz

ja w szkole pracuję 6 rok szkolny a wcześniej pracowałam w przedszkolu ale króciutko;-);-);-)
 
To teraz ja :-)

Mam na imię Agnieszka, mieszkam od urodzenia w Krakowie. Aktualnie mieszkam z mężem, synkiem Karolkiem, teściową i dwoma kotkami :-). Jesteśmy z m małżeństwem już 7 lat, a parą... chyba 12 :-). Pracuję w biurze, w branży komputerowej. Lubię czytać (tylko ostatnio czasu mało :-(), robić zdjęcia i niestety uwielbiam zakupy :zawstydzona/y:
 
A ja mam na imię Agata :)
Po studiach nie podjęłam pracy w swoim zawodzie , pracowałam w brańży ubezpieczeniowej. Ja zazwyczaj czytam to co jest z nowości w bibliotece. Ale ostatnio coś mnie ciągnie do ramansów
 
Mam na imię Karolina :) pochodzę z Białegostoku, obecnie mieszkam z mężem(jesteśmy razem od 8 lat), synkiem Dawidkiem i dwoma kotami w Lidzbarku Warmińskim, 50 km za Olsztynem. Dawidka urodziłam 23.09.08 roku w Olsztynie. Z zawodu jestem plastykiem o specjalizacji grafik komputerowy. Pracuję w firmie reklamowej jako grafik, obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Za miesiąc dostaniemy swoje wymarzone Mieszkanko, nie możemy się doczekać. Obecne moje hobby to synek, który zajmuję mi cały dzień :)
 
Witajcie! Jestem z Wrocławia i mam 4- letniego synka. Z zawodu jestem tłumaczem. W wolnych chwilach maluję, fotografuję, oglądam programy o tematyce medycznej i podróżach. Od 3 lat staraliśmy się z mężem o braciszka lub siostrzyczkę dla naszego synka. Za nami długi okres badań, leczenia, nieudane IUI, sugerowanie przez lekarzy zabiegu in vitro. Kiedy już się poddaliśmy, spotkała nas niespodzianka - dwie wyczekane kreseczki na teście :-) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnych 9 m-cy:happy2:
 
reklama
Mam na imię Sylwia, mieszkam w Szczecinie w spokojnej i pięknej dzielnicy Pogodno. Mam 23 lata, z zawodu jestem hotelarzem, ale pracuje jako tancerka. Z moim przyszłym mężem jestem 5 lat, długo staraliśmy się o dzidzię, aż w końcu los do nas się uśmiechnął. Niedługo wynajmiemy nowe, słoneczne mieszkanko:)))







 
Ostatnia edycja:
Do góry