reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To ja się pochwalę :) ślub w 13tyg.

reklama
ooooo jaaaaaaaaaaa Pieknaszyszuniu - dobilas mnie tym o poranku!
ja rozumiem hormony w ciazy
ale ja siedze i rycze:sorry:

piekne piekne piekne - super ujecia, swietne polaczenie, no stylowo na maxa! fajne akcenty, wszystko na tip top
ale dla mnie najpiekniejsze zdjecia sa gdy jestescie w plenerze a reka Twojego meza jest na brzuszku
bo jakby nie bylo BYLO WAS TROJE na tym slubie!!

Gratuluje jeszcze raz! :*
 
my mielismy slub 3 miesiace po narodzinach Olivii i moje takie zlotko zdjeciowe to to

_DSC2310_cr.jpg bylo juz to po tylu godzinach sesji, Olivcia plakala, byla tez zmeczona tym wszystkim a ja wzielam ja wtedy na rece i juz mialam lzy w oczach a ona mi sie uspokoila i te raczke do buzi przylozyla, to bylo totalnie niepozowane zdjecie zrobione ukradkiem przez fotografa - podlozyl tylko tlo:tak:
bo swiadkowie i maz byli z boku ustawiani
 

Załączniki

  • _DSC2310_cr.jpg
    _DSC2310_cr.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry