reklama

To już pół roku.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2016' rozpoczęty przez dadunia, 2 Październik 2016.

1. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny, jestem na tym forum po raz pierwszy.Widzę tylko przestarzałe wpisy marcóweczek, może jest wsród nas jeszcze ktoś spragniony pogaduch po poł roku pampersowania ;)?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

2. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

O sobie mogę powiedzieć, że to już z górki (chyba ;))..Mała zadowolona, prawie już sama siedzi, wcina hippa i jest mega pocieszna..Wścieka się jak ma leżeć na brzuchu i to chyba był mój błąd, że za mało ją kładłam. Bo darła się ;)

3. reklama
  4. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

Co do nas to od kilku lat jestesmy z Warszawy, ciągle nas gdzieś nosi.

5. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

Mała nie ma jeszcze zęba, ale chyba coś zaczyna się dziać.Zastanawiam się czy i co mogłabym jej dać co by przyniosło ulgę..Kiedyś dawało się piętkę chleba.. hm..czy mogę dać już teraz skoro ona nie ma jeszcze zęba..? Znacie jakieś triki może? A co z chrupkami kukurydzianymi..?Podobno obklejają zęby (których nie ma..;)) i powodują próchnicę..

6. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

Będę wdzięczna za radę w jaki sposób mogę pomoc przy ząbkowaniu.Zel Anaftin baby juz zakupiony..

7. izik_89

izik_89 Fanka BB :)

Hej :) jestem mamą lutową, moja córcia pośpieszyła się i wyszła 2 tyg. przed terminem. Mamy już 3 ząbki.

8. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

My mamy starszą dzidzie, ale jeśli chodzi o skórkę chleba i chrupki, ja dawałam szybko, chyba jak miała niecałe 5miesiecy. Dzięki temu nauczyła się szybko gryźć :). Zawsze byłam przy niej jak dawałam coś do jedzenia.

9. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

O kurczę aż trzy już! To szybciutko chyba..Super.W jakim tempie wychodziły?Jeden po drugim czy jednocześnie? Nie mogę doczekac się pierwszego ząbka :).

10. reklama
  11. dadunia

dadunia Zaciekawiona BB

NaNa8, dziękuję za radę.Więc wypróbję na początek ze skorką od chleba.
    Szczerze mówiąc to mała do tej pory leci na słoiczkach jeżeli chodzi o obiadki i kaszce jaglanej hippa.No i mleku.
    Nie mialam odwagi dawac czegos innego, ze sie zadlawi.
    Zastanawiam się co zacząć dawać do rączki..chleb, chrupki, macie jeszcze jakies fajne pomysły?

12. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Mój mały ma 17 miesięcy jest wczesniakiem z 35 tyg. Ja nie dawalam szybko dopiero jak skonczyl 9 miesięcy chrupki, 10 miesięcy chleb zęby mu szybko wyszły bo brakuje nam tylko 3 piątek gryzie wszystko super potrafi wciągnąć w ciągu dnia 4 skibki chleba☺ na dziasla dawalam gryzaki. Na brzuszku też nie lubił leżeć zresztą tak samo jak corka 6 lat już teraz. Jak ich kladlam na brzuch to się obracali na plecy i później siadali. Córka usiadła jak skończyła 6 msc, synek 7

Poleć forum