reklama

To już pół roku.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2016' rozpoczęty przez dadunia, 2 Październik 2016.

1. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny, jestem na tym forum po raz pierwszy.Widzę tylko przestarzałe wpisy marcóweczek, może jest wsród nas jeszcze ktoś spragniony pogaduch po poł roku pampersowania ;)?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

2. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O sobie mogę powiedzieć, że to już z górki (chyba ;))..Mała zadowolona, prawie już sama siedzi, wcina hippa i jest mega pocieszna..Wścieka się jak ma leżeć na brzuchu i to chyba był mój błąd, że za mało ją kładłam. Bo darła się ;)

3. reklama
  4. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co do nas to od kilku lat jestesmy z Warszawy, ciągle nas gdzieś nosi.

5. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mała nie ma jeszcze zęba, ale chyba coś zaczyna się dziać.Zastanawiam się czy i co mogłabym jej dać co by przyniosło ulgę..Kiedyś dawało się piętkę chleba.. hm..czy mogę dać już teraz skoro ona nie ma jeszcze zęba..? Znacie jakieś triki może? A co z chrupkami kukurydzianymi..?Podobno obklejają zęby (których nie ma..;)) i powodują próchnicę..

6. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Będę wdzięczna za radę w jaki sposób mogę pomoc przy ząbkowaniu.Zel Anaftin baby juz zakupiony..

7. izik_89

izik_89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej :) jestem mamą lutową, moja córcia pośpieszyła się i wyszła 2 tyg. przed terminem. Mamy już 3 ząbki.

8. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    My mamy starszą dzidzie, ale jeśli chodzi o skórkę chleba i chrupki, ja dawałam szybko, chyba jak miała niecałe 5miesiecy. Dzięki temu nauczyła się szybko gryźć :). Zawsze byłam przy niej jak dawałam coś do jedzenia.

9. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O kurczę aż trzy już! To szybciutko chyba..Super.W jakim tempie wychodziły?Jeden po drugim czy jednocześnie? Nie mogę doczekac się pierwszego ząbka :).

10. reklama
  11. dadunia

dadunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    NaNa8, dziękuję za radę.Więc wypróbję na początek ze skorką od chleba.
    Szczerze mówiąc to mała do tej pory leci na słoiczkach jeżeli chodzi o obiadki i kaszce jaglanej hippa.No i mleku.
    Nie mialam odwagi dawac czegos innego, ze sie zadlawi.
    Zastanawiam się co zacząć dawać do rączki..chleb, chrupki, macie jeszcze jakies fajne pomysły?

12. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Mój mały ma 17 miesięcy jest wczesniakiem z 35 tyg. Ja nie dawalam szybko dopiero jak skonczyl 9 miesięcy chrupki, 10 miesięcy chleb zęby mu szybko wyszły bo brakuje nam tylko 3 piątek gryzie wszystko super potrafi wciągnąć w ciągu dnia 4 skibki chleba☺ na dziasla dawalam gryzaki. Na brzuszku też nie lubił leżeć zresztą tak samo jak corka 6 lat już teraz. Jak ich kladlam na brzuch to się obracali na plecy i później siadali. Córka usiadła jak skończyła 6 msc, synek 7

Poleć forum