reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Ja znalazłam takie cudeńko:http://www.naturatour.pl/ow.php/ow=37/ Ceny są bardzo przystępne i warunki wydają się być super.Byłam w Spale parę razy, jest tam pięknie, dookoła tylko same lasy, samochodowy dojazd praktycznie bezproblemowy,bo miejscowość leży przy trasie katowickiej ale nie wiem jak pociągowo czy autobusowo,chociaż skoro jest tam jeden z nalepszych ośrodków sportowych nie powinno być problemu.
 
spala jest tez super! mozna dojechac pks-em, bo pociagow nie ma. ale z lodzi pks-y jezdza co godzina, i chyba z rtomaszowa mazowieckiego tez :)
 
Spała oczywiście może być!
właśnie na podanej przez agask stronce przeczytałam o promocji dla matki z dzieckiem 219 zł z wyżywieniem za pięciodniowy pobyt (od poniedziału do piątku) :) hm... może by o tym pomyśleć? gdyby nas tam więcej chciało pojechać to i pewnie jakiś rabacik by przygotowali :)
 
jezeli termin nie bedzie kolidował z imprezami. które mi się szykują na przełomie
maja i czerwca to ja jadę tylko z Kacprem
;D ;D ;D
i dopasuje sie do większości jeśli chodzi o miejsce
8)
 
Agask fajne miejsce 8)

Toja pisz jak odpowiedza :)

to jest koło tomaszowa mazowieckiego ???
dobrze zajarzyłam ;) z mapki czy moze gdzie indziej ???
 
reklama
Witam!

Przykro mi, ale cena pobytu dla ,,Matek z dziećmi'' jest już promocyjna i

nie możemy dać więcej upustów. Pokoje są z łazienkami, tv, 2,3 i 4
osobowe.
Zapraszam i proszę o podanie terminu jakim jest Pani zainteresowana.

Pozdrawiam!

Edyta Sobolewska
OW Zacisze w Spale
 
Do góry