reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
oto co otrzymałam :) hi hi hi! no to rabatu nie będzie :)

mnie podoba się pobyt pięciodniowy! ale pewnie pracującym ciężko będzie się wyrwać :(
 
reklama
przegapilaam powstanie nowegto watku, a tez baaardzo sie z Wami spotkac. i jak wy rowniez glosuje za pierwszym spotkaniem pod koniec maja. czy z dzicmi czy bez to kurcze trudna sprawa, chociazby dlatego, ze czesc jeszcz karmi cycem. ja swobodnie moge na weekend wybyc, ale ale jezeli to mialoby byc sppotkanie tylko mam, to ostatni weekend maja mi odpada, bo Maciej ma zjazd firmowy gdizes w polsce i nie ma go dwa dni, a samego jasia na noc z tesciowa raczej nie chce zostawiac.
no ale to jak widze jescze nie przesadzona sprawa, wiec zuje nadzieja ze jednak znajdzie sie termin, ktory opowiadac bedzie wszystkim.
co do miejsca, to spokojnie moge wyruszyc na poludnie, bo najdalej gdzie bylam to Lódz. i moze tez tam sie obyc spotkanko, nie mam nic przeciwko. byle jakies w miare snsowne ceny noclegow byly, bo teraz to kasa u mnie na wage zlota. kazdy grosz przeliczam to na klej do plytek to na kontajkty lub gnizdka.

GENERALNIE TO CIESZE SIE ZE AKCJA PT: SPOTKANIE RUSZYLA Z KOPYTA!!!!!
DOCZEKAC SIE NIE MOGE!!!!

nie zajrze juz na inny w atek bo lece do roboty (na budowe), ale pozdrawiam Was kochane babeczki
i zyczonka dla wszyskich JUBILATOW~!!!!!!!!!!!!
papapapa
 
Ja jestem zdecydowanie za opcją weekendową, i ze względów czasowych, i finansowych. Jak się jeszcze parę miejsc wyłoni to możemy zagłosować za miejscami i terminami...
Hm...ta rapsodia jest jednak dość daleko od centrum... trzeba by się kulać z wózkami... pobyt w 6 osób z dziećmi w jednym pokoju też może być ciężkawy. Choć mnie to akurat wsio rawno, jeśli w Warszawie. ;D Ale bardziej podoba mi się ogniskowo-leśna opcja Toji.
 
Bełchatów jest fajny, szczególnie kopalnia. Nie, serio, byłam tam i myślę, że też jest OK.
 
reklama
Bełchatów???????????????????????????????????????????????
TAK TAK TAK TAK TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toż to moje rodzinne miasto!
oprowadzę was po kopalni! wszędzie!
TAK TAK TAK!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry