reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18

elcia09

just do it!
Dołączył(a)
12 Lipiec 2005
Postów
1 152
Miasto
Zabrze
Witam :)
Tak sobie pomyślałam, że juz nasz wątek ma roczek
a my jeszcze nie zorganizowałyśmy spotkania ;)

Proponujcie miejsce, datę ... itp.
Może dojdziemy do jakiegoś porozumienia
bo przecież jesteśmy "porozrzucane miejscowo" w różnych częściach kraju ;D
 
reklama
Słuchajcie, a ja myślę tak, żeby zanim zrobimy głosowanie, to podyskutować, Bo teraz to wiadomo, że każda zagłosuje tam, gdzie ma najbliżej, głosy się rozłożą mniej więcej po równo i nic z tego nie wyniknie. Trzeba najpierw zdecydować, czy z dziećmi czy bez, bo to też ma wpływ na wybór miejsca. Wg mnie lepiej bez dzieci, bo jak z dziećmi, to trzeba ciągnąć jeszcze kogoś do pomocy, a chyba fajnie byłoby się zrelaksować bez towarzystwa rodzinki, wiecie, taka prawdziwa babska impreza, z piwkiem, świntuszeniem i chichotaniem ;) ;D Ewentulanie opcja łączona, bo są tu takie, które nijak nie będą mogły zostawić dzieci, więc lepiej żeby przyjechały z nimi, niż wcale. W sumie to fajne byłyby dwa spotkanie - i z dziećmi, i bez, ale na poczatek może spróbujmy zorganizować to łatwiejsze. Jak już o tym zdecydujemy, to wybrać dwa, trzy konkretne miejsca, (razem z opisem noclegu i cenami)i wtedy dopiero głosowanie.
Moja propozycja terminu - ostatni weekend maja. Zjeżdżamy się w sobotę, rozjeżdżamy w niedzielę.
Wybór miejsca - dobre komunikacyjnie. Szczególnie, jeśli jednak wybierzemy opcję z dziećmi, bo wtedy będzie trudniej, a nie wszystkie mamy samochody. Jestem za tym, żeby to nie było miasto rodzinne rzadnej z nas. I jednak myśląc "o ogóle" naprawdę optuję za centrum. Nie dlatego, że tu jestem. ::) Bo dla mnie wyjazd do Krakowa to raptem 3 godziny w pociągu, do Trójmiasta niestety 5, ale też nic specjalnie trudnego. Ale spotkanie w centrum daje szansę na to, że będzie nas najwięcej!!! Pomyślcie o innych! A przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie organizować spotkania w mniejszym gronie nad morzem, w Kraku czy w Łodzi.
Kazimierz Dolny o którym była mowa ma kilka zalet - ślicznie, znajdziemy w miarę nidrogi nocleg, jest w centrum. Zaleta dodatkowa jeśli jesteśmy z dziećmi - fajne przestrzenie na posiedzenie z maluchami (plaża nad Wisłą) i na spacery.
Wada - dojazd. Samotnie - bez problemu, ale z dziećmi już kłopotliwie, bo trzeba jakoś dotrzeć do Puław a stamtąd autobusem.
I co Wy na to?
 
Margot Ty to masz głowę na karku ;) ;D

Kraków byłby fajny, a i Kazimierz Dolny ewentualnie też.
Ja osobiście popieram majowy termin :laugh:
i to opisane wyluzowanie też ;) ;D

Zreszrtą najpierw spotkajmy się same, np. w Krakowie - fajne knajpki napewno się znajdą
no i jedynie Ziuta jest stamtąd
ale jej się należy podwójny przywilej bo ma bliźniaki (bo nie wiem gdzie mieszka Asiuleks ??? )

a spotkanie rodzinne to juz w jakimś ładnym miejscu
własnie jak Kazimierz ;D
 
reklama
Do góry