reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
To chyba trzeba będzie zacząć od głosowania z dziećmi czy bez... A potem i tak zrobić opcję łączoną. Ale bardziej w tę, lub we wtę... ::)
 
reklama
Mi tam inne dzieci nie przeszkadzaja :laugh: tylko nie wiem czy odwazylabym sie jechac na spotkanie sama ze swoimi maluchami :laugh:
 
hm... w Łowiczu nie byłam, więc jak jest nie wiem. ufam margot! he he
ja wybiorę się raczej z Michałem... i chyba nawet z Markiem, bo jak już mamy jechać taki kawał to zahaczymy o moje rodzinne miasto :)
co do terminu to u mnie odpada druga połowa czerwca, bo mam nadzieję się wtedy bronić :)
 
Asiuleks na moja pomoc też możesz liczyć ;)

Wiecie co jest tak jak myślałam - dośc skomplikowanie :)
Ja jestem ze śląska więc nawet do W-wy mam kawałek drogi,
ale tak jak mówicie tam jest zdecydowanie za drogo.
Ale opcja z Mimi mnie się podoba ;)
Niech się dziewczyna rozejrzy i będziemy myślały :)

Zresztą zawsze można się spotkać w dzień, tzn. od rana do wieczora i do domku
bo musimy również patrzeć na inne dziewczyny
nie każda może mieć czas czy pieniądze, a chęci napewno nie zabraknie ;D

Trzeba to ładnie zorganizować i wierzę że nam się uda ;)
 
Dzieki dziewczyny za oferowana pomoc :laugh:
Tak sobie pomyslalam ze mozemy jechac i z dziecmi i z mezami :laugh: Pojdziemy sobie do jakiejs knajpki a oni z dzieciakami pojda na dluuuuuuuuuuuuuuugi spacerek :laugh:
 
W ogóle to wybierzmy trzy miejsca i głosujmy, gdzie, czy z rodziną czy same...Jesli same to u mnie wchodzi w grę tylko jeden dzień...
 
reklama
Do góry