reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To krwawienie przed miesiączką czy implantacja ?

reklama
Drogie forumowiczki, poczytałam w internecie i wskazuje to na krwawienie przedmiesiączkowe.
Nie mam wielkich śladów na bieliznie, a jedynie na papierze toaletowym po wizycie w toalecie.
Na dodatek to krew-nie różowa czy brazowa, żaden śluz. Po prostu czerwona krew...
Okres?
 
To normalne że obserwuje swoje ciało. W nocy doskwierał mi ból podbrzusza, nie taki jak na okres.
Na wkładce rano brak plamienia. Dopiero po wizycie w toalecie pojawiła się brazowo-czerona wydzielina. Taki brązowy śluz podbarwiony krwią.
Ale brak objawów wczesnej ciąży i żadnych objawów zwiastujących ciążę...
 
Ostatnia edycja:
To normalne że obserwuje swoje ciało. W nocy doskwierał mi ból podbrzusza, nie taki jak na okres.
Na wkładce rano brak plamienia. Dopiero po wizycie w toalecie pojawiła się brazowo-czerona wydzielina. Taki brązowy śluz podbarwiony krwią.
Ale brak objawów wczesnej ciąży i żadnych objawów zwiastujących ciążę...
Napisałam, poczekaj. Według mnie to okres, ale też nie jesteśmy wrozkami żeby ci powiedzieć co to dokładnie jest.
 
Hej dziewczyny mam taki problem
Okres miał zacząć mi się za 3 dni a dzis wróciłam do domi zobaczyłam na papierze jakby czerwone plamienie . Nie jestem pewna czy to okres zaczął się za wcześnie czy coś jest nie tak . Dodam że żadnych objawów tak jak przed okresem nie było a test robiony dziś rano wyszedł negatywny.
 
Hej dziewczyny mam taki problem
Okres miał zacząć mi się za 3 dni a dzis wróciłam do domi zobaczyłam na papierze jakby czerwone plamienie . Nie jestem pewna czy to okres zaczął się za wcześnie czy coś jest nie tak . Dodam że żadnych objawów tak jak przed okresem nie było a test robiony dziś rano wyszedł negatywny.
Nikt Ci tutaj nie odpowie na pytanie czy to początek miesiączki, zawirowanie hormonalne czy ciąża. Rozumiem, że współżyłaś bez zabezpieczenia skoro robiłaś test ciążowy. Wiesz kiedy były dni płodne?
 
reklama
Hej dziewczyny mam taki problem
Okres miał zacząć mi się za 3 dni a dzis wróciłam do domi zobaczyłam na papierze jakby czerwone plamienie . Nie jestem pewna czy to okres zaczął się za wcześnie czy coś jest nie tak . Dodam że żadnych objawów tak jak przed okresem nie było a test robiony dziś rano wyszedł negatywny.
Każdy organizm inny ,u mnie przed każdym.okresm 3 dni są plamien , ale to może być incydent ,ciąża, lub inne problemy
 
Do góry