reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To krwawienie przed miesiączką czy implantacja ?

Dołączył(a)
8 Listopad 2018
Postów
9
Witajcie. :)
Otóż jestem kilka dni przed planowaną miesiączką.
Wczoraj po wizycie w toalecie, na papierze zauważyłam biały przejrzysty śluz (konsystencja dni płodnych) wraz z niteczkami czerwonej krwi.
Dziś natomiast na wkładce którą miałam całą noc, zauważyłam plamienie. Jest to samo po oddaniu moczu. Nie jest tego dużo.
Barwa to jasny brąz, konsystencja wodnista. Nie żaden śluz.
Ps. Nie mam żadnych objawow ciąży tj. ból piersi i zmiana barwy sutkow, zmeczenie...
 
reklama
Witajcie. :)
Otóż jestem kilka dni przed planowaną miesiączką.
Wczoraj po wizycie w toalecie, na papierze zauważyłam biały przejrzysty śluz (konsystencja dni płodnych) wraz z niteczkami czerwonej krwi.
Dziś natomiast na wkładce którą miałam całą noc, zauważyłam plamienie. Jest to samo po oddaniu moczu. Nie jest tego dużo.
Barwa to jasny brąz, konsystencja wodnista. Nie żaden śluz.
Ps. Nie mam żadnych objawow ciąży tj. ból piersi i zmiana barwy sutkow, zmeczenie...
Jak dla mnie to po prostu może zaczynać ci się okres.
 
Poczekaj parę dni i zobaczysz czy się okres rozkręci ;) Ja zawsze przed @ mam plamienie
 
W moim śluzie który jest jasnobrązowy, wutstepuja niteczki krwi. Poczekam za miesiączką, miesiąc temu miałam 12-13 jakoś.
Ja w zeszlym cyklu 10 dni przed okresem mialam brazowe plamienia przez pare dni,a jeden dzien byl z czerwona krwia,tez myslalam ze implantacja ale pozniej wszystko ustalo,okres mi sie spoznil 4 dni,do tej pory nie wiem co to bylo za krwawienie bo nigdy tak nie mialam,teraz mysle ze moze to owulacyjne bylo...dodam jeszcze ze nie mialam za bardzo ciazowych objawow,brak bolu piersi itp no i testy negatywne.Ja wiem ze ciezko ale nie nakrecaj sie i odczekaj do terminu@ ma byc to bedzie:)
 
reklama
Do góry