reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To moze byc ciaza ?

czarna_@

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2022
Postów
34
Cześć ostatnia miesiączkę mialam 15 stycznia i oczywiście w dniu płodne kochaliśmy się z moim a 4 lutego mialam plamienie zaś od dwóch dni mam lekkie skurcze i trochę boli mnie brzuch co mnie niepokoi to brazowe plamienie czy to jest zwiastun okresu czy może być lekka nadzieja na dwie kreski ? 🤦🤔
 
reklama
Cześć ostatnia miesiączkę mialam 15 stycznia i oczywiście w dniu płodne kochaliśmy się z moim a 4 lutego mialam plamienie zaś od dwóch dni mam lekkie skurcze i trochę boli mnie brzuch co mnie niepokoi to brazowe plamienie czy to jest zwiastun okresu czy może być lekka nadzieja na dwie kreski ? 🤦🤔
Szklana kula mówi, że jak w dniu spodziewanej miesiączki zrobisz betę, to wynik będzie wiarygodny.
 
Ile masz do okresu? Musisz czekac nic innego nie pozostaje ..
Ja nie miałam objawów żadnych dopiero PO terminie 🙂
 
Może być, może nie być 🤷
Najlepiej iść na betę, dokładniejsza jak sikane testy. Chociaż przed terminem miesiączki to też wróżenie z fusów.
Życzę oczywiście ciąży 🤞
 
No to ja bym poczekała i wtedy zrobiła betę HCG....ja czekałam 12 dni po terminie okresu żeby zrobić betę bo nie wierzyłam że to jest możliwe 🙂🙂
 
Poczekaj do dnia spodziewanego okresu i leć ja betę jeśli plamienia się nie rozkręcą oczywiście, czego Ci życzę :)
 
reklama
Do góry