reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To My... październikowe mamuśki 2016 :)

reklama
Patrish bo nie napisałaś ...
Ja co jakiś czas stąd info zbieram i aktualizuje. .. ale teraz jestem chora i nie mam głowy do tego ... napisz tu w kometarzu .. uzupełnieniem w wolnej chwili :)


 
Patrish bo nie napisałaś ...
Ja co jakiś czas stąd info zbieram i aktualizuje. .. ale teraz jestem chora i nie mam głowy do tego ... napisz tu w kometarzu .. uzupełnieniem w wolnej chwili :)




oki ale już ci pisałam 9.09 wiec się tylko powtórzę ze będzie u nas chłopiec :) Wiktor planowany poród 24.10


Lucky jutro jak znajdę czas na kompa pani doktor xi ładna datę wpisała moje urodziny



Kliknij aby rozwinąć...
Aria to ja dla równego rachunku dorzucę mojego Wiktorka który ma przyjść na świat 24.10

Patrish, 9 Wrzesień 2016EdytujUsuńZgłoś
#118+ CytatOdpowiedź
 

Podobne tematy

Do góry