reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To nam się podoba!

reklama
zuzaczku mój mąż powiedział że straszydłą w domu nie chce ;D a ja chciałam tą piękność Batman nazwać
 
Ja podobnie jak Gaga, bałabym się tych lalek. Są piekne nie przecze, ale przypuszczam, że jakby ja w nocy zobaczyła to narobiłabym pisku na cały dom.

A piesek całkiem sympatyczny, ale na tym pierszym zdjęciu jak jest mały.
 
moja siostra cioteczna zbiera lalki, ma caly pokoj lalkowy(dzieci nie posiada) jest ich tam juz chyba ze 100 i szczerze powiem ze spac to bym tam nie chciala

żużaczku a nie oglada;as morderczej laleczki chuky?
 
ogladałam, ale mi sie nie kojazy z takimi. owszem, sa potworniaste niektóre ale bardziej barbi mnie przeraza, te traktuje w kategoriach dzieł sztuki. ;)
 
baaardzo mi sie podoba:
123131143

123517037

123871900

a ta najbardziej
123881205
 
reklama
Do góry