reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To zdjęcie rozpętało dyskusję, ciekawe, co wy sądzicie?

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
Zrzut ekranu 2023-01-31 o 13.58.38.png


Ja na razie tak tylko zawieszę, bo ciekawa jestem waszych za i przeciw :)
 
reklama
Bardzo odpowiedzialna matka, brawo.
Mi się serce kraja jak słyszę "madke" w biedronce, która "tresuje" swoje dziecko, dzieci. Kazdy ma z nas ograniczoną cierpliwość, ale używać brzydkich epitetów do malych dzieci...
 
Zobacz załącznik 1490779

Ja na razie tak tylko zawieszę, bo ciekawa jestem waszych za i przeciw :)
Ja to mam nadzieję że niedługo dowiemy się że był to tylko eksperyment społeczny i że tym razem przeszliśmy go na piątkę z plusem.
Jednak jeśli to prawda🤯 to "za" tylko tyle że może ktoś się przyjrzy rodzinie tego dziecka.
 
A ja w to nie wierzę.
Wg mnie to "podstawka".
Nie wierzę, po prostu nie wierzę żeby taka sytuacja miała miejsce, by w wózku faktycznie spało dziecko pozostawione bez opieki bo matka poszła na kawkę.

Gdybym sama na to natrafiła , to z ciekawości tak czy siak bym zajrzała żeby zobaczyć czy faktycznie "jest" tam dziecko.
 
Raz czytałam artykuł , już nie pamiętam w jakim kraju , ale coś świta że skandynawski lub rejon, że ludzie tak zostawiają maluchy w wózkach , dosłownie wszędzie, czy przed sklepami, kawiarniami, w parku , że to dla nich normalne szczególnie zimą.
Ja osobiście bym tak nie zrobiła, ale co kraj to obyczaj .
 
Raz czytałam artykuł , już nie pamiętam w jakim kraju , ale coś świta że skandynawski lub rejon, że ludzie tak zostawiają maluchy w wózkach , dosłownie wszędzie, czy przed sklepami, kawiarniami, w parku , że to dla nich normalne szczególnie zimą.
Ja osobiście bym tak nie zrobiła, ale co kraj to obyczaj .
Ja też słyszałam, chyba o Danii. Nawet jakiś był przykład, że ktoś tak wózek zostawił przed restauracją w innym kraju i była wzywana policja, że dziecko bez opieki. Dla (chyba) Duńczyków to ponoć standard.

Uważam, że w tym przypadku to ustawka i eksperyment, czy ludzie w ogóle zajrzą i się zainteresują tą sytuacją.
 
Ja też słyszałam, chyba o Danii. Nawet jakiś był przykład, że ktoś tak wózek zostawił przed restauracją w innym kraju i była wzywana policja, że dziecko bez opieki. Dla (chyba) Duńczyków to ponoć standard.

Uważam, że w tym przypadku to ustawka i eksperyment, czy ludzie w ogóle zajrzą i się zainteresują tą sytuacją.
No być może Dania .

Też tak myślę , że jakiś eksperyment to był , zobaczymy czy będą jeszcze jakieś newsy odnośnie tego
 
reklama
Ja to się boję spuścić wózek z oka w sklepie bo boję się, że mi dziecko ktoś zabierze... Nie wiem czy podziwiać odwagę, czy zarzucać brak wyobraźni...
 
Do góry