reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To zdjęcie rozpętało dyskusję, ciekawe, co wy sądzicie?

Mimo wszystko to dwa różne kraje,więc mogą się różnić.
Możliwe, nie będę się upierać. Tak samo my jesteśmy inni niż Czesi czy Białorusini. Szwedzi są z tego co się orientuję uznawani przez innych Skandynawów za mruków i chamów, więc może w Danii jest zupełnie inaczej i śmiało można zostawić dziecko w wózku przed sklepem. Tym niemniej ja bym nie zostawiła dziecka nawet pod szwajcarskim bankiem.
 
reklama
Z drugiej strony nie uważasz, że potem polskie dzieci trochę nie ogarniają? (odbiegając od wózka w morzu)

Żeby nie było, sama tak robię - ale mój 12 letni syn, nie umie połowy rzeczy które umiałam ja. Mam wrażenie, że byłam bardziej dojrzała w jego wieku i jakby była potrzeba to bym sobie poradziła w trudniej sytuacji - on wątpię. I potem mamy takie kwiatki, jak nastolatek żyjący normalnie ze zwłokami rodziców
A nie uważasz, że to już wina rodzica?
 
Do góry