reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tokofobia-co dalej?

PSN to jedyny prawdziwy porod? Myślę, że dalsza dyskusja jest bez sensu, przez takie wypowiedzi, kobiety, które chciały tak urodzić, a nie mogły wpadają w depresję i czują się gorsze. Nie ma to jak wsparcie innych mam! Brawo! Ja mialam 2 cięcia na życzenie i czuje się świetnie, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a chyba o to tu chodzi? :)
No jak chcesz, to dyskutuj z badaniami naukowymi, podważ je i udowodnij, że jednak CC, jeśli nie ma przeciwwskazań do porodu SN jest lepszym porodem dla matki i dziecka. Jeśli mi to udowodnisz sama tym razem zdecyduję się na CC. Zapłacę i dam się pociąć dla swojego i dziecka dobra. Czekam na Twoje argumenty.

Nikt tu nie wpędza w poczucie winy kobiety, które miały CC, bo musiały ją mieć. Mowa jest o oszustkach , ale kolejna przekręca sens całej mojej wypowiedzi.
 
reklama
Mam prawo oceniać. Tak jak Ty masz prawo i właśnie mnie oceniłaś. No chyba, że coś przeoczyłam i mi jako jedynej to prawo zostało tu odebrane co ?
Poziom kultury u Ciebie na bardzo wysokim poziomie.
PS. Małomiasteczkowych ? 🤣 🤣🤣
Tak, małomiasteczkowych. Sprawdź sobie w słowniku znaczenie to może zrozumiesz co miałam na myśli.
A mój poziom kultury jest na pewno znacznie, znacznie wyższy niż twój poziom empatii.
 
Sama sie juz gubisz w tym, co mowisz 🫣 Dawno takich glupot nie czytalam.
No właśnie się nie gubię. Jasno i rzeczowo wyjaśniam swoje wypowiedzi, które zostały przekręcone przez urażone kobitki. Zrobił się tu klub cesarskiego cięcia na życzenie. Idźcie i swoje postulaty przedstawicie w sejmie, że ma być CC na życzenie dla każdej kobiety. Jak będzie, to nie będzie problemu, ale póki co nie ma i takie są realia.
 
Tak, małomiasteczkowych. Sprawdź sobie w słowniku znaczenie to może zrozumiesz co miałam na myśli.
A mój poziom kultury jest na pewno znacznie, znacznie wyższy niż twój poziom empatii.
Ja dobrze znam znaczenie tego słowa. Dlatego Cię wyśmiałam. Naprawdę masz bardzo wysoki poziom kultury. Ciekawe, czy na ulicy też w ten sposób z ludźmi rozmawiasz.
Dla kogo nie mam empatii ? Dla oszustek? Może jeszcze dla złodziei też mam mieć? Bo nie mają pieniędzy to kradną, trzeba ich zrozumieć nie ?
 
No jak chcesz, to dyskutuj z badaniami naukowymi, podważ je i udowodnij, że jednak CC, jeśli nie ma przeciwwskazań do porodu SN jest lepszym porodem dla matki i dziecka. Jeśli mi to udowodnisz sama tym razem zdecyduję się na CC. Zapłacę i dam się pociąć dla swojego i dziecka dobra. Czekam na Twoje argumenty.

Nikt tu nie wpędza w poczucie winy kobiety, które miały CC, bo musiały ją mieć. Mowa jest o oszustkach , ale kolejna przekręca sens całej mojej wypowiedzi.
Argument jest taki, że spokojna matka to spokojne, szczęśliwe dziecko, nerwy w ciazy nie służą nikomu, a do trgo sprawdza zmuszanie kobiety do czegoś, czego robi nie chce i nie musi.
Ponadto za dużo jest różnych powikłań na skutek psn, bo ktoś się uprze, że kobieta mimo wszystko urodzi i nie wykona cięcia, mimo problemów przy psn.
A pisząc, że tylko psn jest prawdziwym porodem, dokładnie powodujesz, że kobiety, który się to nie udało, czują się gorsze. Nie raz słyszałam ich wypowiedzi. Wiec może warto się zastanowić nad swoimi słowami.
 
Ja dobrze znam znaczenie tego słowa. Dlatego Cię wyśmiałam. Naprawdę masz bardzo wysoki poziom kultury. Ciekawe, czy na ulicy też w ten sposób z ludźmi rozmawiasz.
Dla kogo nie mam empatii ? Dla oszustek? Może jeszcze dla złodziei też mam mieć? Bo nie mają pieniędzy to kradną, trzeba ich zrozumieć nie ?
Nawet mi się nie chce kontynuować z tobą rozmowy. Prezes Jarosław byłby z ciebie dumny, on też nie lubi jak kobiety mają wolność wyboru.
 
No właśnie się nie gubię. Jasno i rzeczowo wyjaśniam swoje wypowiedzi, które zostały przekręcone przez urażone kobitki. Zrobił się tu klub cesarskiego cięcia na życzenie. Idźcie i swoje postulaty przedstawicie w sejmie, że ma być CC na życzenie dla każdej kobiety. Jak będzie, to nie będzie problemu, ale póki co nie ma i takie są realia.
Takie są realia, więc mamy się na to godzić? Tak samo na umieranie w szpitalach, bo nie wolno wyciągnąć z kobiety dziecka, wiedząc, że to dziecko i tak nie przeżyje. Pewnie, zgodzmy się na wszystko, co wymyślą rządzący, MEZCZYZNI, którzy nigdy nie rodzili.
Ja nikogo nie oszukałam, przyszlam na wizytę i powiedzialam, że chce cięcie, dowiedziałam się, że powinnam mieć jakakowiek podkładkę, więc poszlam do pani psycholog i jej powiedzialam to samo, chce mieć cięcie, wypisała zaświadczenie, dostalam skierowanie na cięcie. NIKOGO nie oszukałam!
 
Wiele kobiet chętnie by zapłaciło za cc, ale w Polsce nie ma takiej możliwości. Niejednokrotnie kobiety są zmuszane do psn, mimo wskazań do sm irnie, ile się słyszy o porażeniach mózgowych czy innych problemach z dzieckiem, z powodu trgo, że jeden z drugi mnie upra, że ma urodzić i nie zrobią ciecia. Nigdy w życiu nie rodzilabym naturalnie, bałabym się o życie swoje i dziecka, właśnie w takim przypadku, jak opisałam powyżej. Osobiście znam takie przypadki i podziękuję. A sposób porodu to mój i tylko mój wybór, i nic nikomu do tego. Jednak w tym kraju trzeba mieć wskazanie medyczne, czy poród jest prywatny czy na nfz, więc jakąkolwiek podkładkę trzeba mieć.
Jak to nie ma takiej możliwości. Przecież nawet w tym wątku kobiety napisały, że zapłaciły za CC w prywatnym szpitalu. Więc jak nie ma możliwości? Przynajmniej te kobiety uczciwie do sprawy podeszły, A nie oszukiwały. Mówiłam o oszustkach o nikim innym. Popierasz oszustwo ?
Sama współczuję kobietom zmuszonym do porodu SN, pisałam o tym i nie popieram. Czytajcie wszystkie posty, albo wcale, bo tak to zrobiliście ze mnie kogoś, kto uznaje tylko poród SN, a każdą kobietę która urodziła CC tępi. A nie jest to prawda. Cofnijcie się do początku to zrozumiecie. Ja na tym kończę.
 
reklama
Jak to nie ma takiej możliwości. Przecież nawet w tym wątku kobiety napisały, że zapłaciły za CC w prywatnym szpitalu. Więc jak nie ma możliwości? Przynajmniej te kobiety uczciwie do sprawy podeszły, A nie oszukiwały. Mówiłam o oszustkach o nikim innym. Popierasz oszustwo ?
Sama współczuję kobietom zmuszonym do porodu SN, pisałam o tym i nie popieram. Czytajcie wszystkie posty, albo wcale, bo tak to zrobiliście ze mnie kogoś, kto uznaje tylko poród SN, a każdą kobietę która urodziła CC tępi. A nie jest to prawda. Cofnijcie się do początku to zrozumiecie. Ja na tym kończę.
Jasne, że można zapłacić, tez zaplacilam za to prawo. Ale w Polsce nie ma CC na życzenie, musi być wskazanie medyczne. Można wpisać poprzeczne ułożenie płodu, co byłoby u mnie, gdybym nie miała zaświadczenia od psychologa, ale coś wpisać trzeba, nie można w tym kraju wykonać oficjalnie cięcia na życzenie, czy to na nfz czy prywatnie. Stąd są te rozne dziwne zaświadczenia, bez tego nie ma cięcia w tym kraju.
 
Do góry