reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tokofobia-co dalej?

reklama
i może jeszcze przed innymi mamami, mój wybór, moja sprawa, nic nikomu do tego.
Ja chodziłam do dr, która pracuje w szpitalu, więc reż byłam spokojniejsza. Teraz złapałam schizę, bo się przeprowadzam 300 km od domu, na cięcie przyjadę do tego szpitala, ale jakby sie coś podziało wcześniej, to co? Pani dr uspokaja, że nikt nie każe mi rodzic naturalnie po dwóch cieciach. Zresztą mój mąż jest w stanie zrobić taki Sajgon, włącznie z wezwaniem prawnika i mediów, że raczej nikt się nie odważy kombinować. Co to ma byc, że mamy być zmuszane, w imię czego? Tego, że jacyś mężczyźni sobie tak wymyslili?

Akurat porod sn po 2 cc i wiecej jest bardzo ryzykowny i nikt nie bedzie na niego naciskal, bo tylko kilka szpitali w PL sie w tym specjalizuje.
 
reklama
Do góry