reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza w I trymestrze

Bardzo dziękuje za takie wspaniałe słowa otuchy , w dniu dzisiejszym w gabinecie ginekologa usłyszałam prawdopodobieństwo nieprawidłowego rozwoju i ze mam się spodziewać poronienia w ciągu najbliższych 2 tyg... lekarz jak widać z ogromna empatią bo mówiąc to do mnie nawet nie zadrżała mu powieka . Okropność i teraz czekam aż się stanie co ma się stać ...mimo wszystko dziękuje
A byłaś u lekarza chorób zakaźnych? Dostałaś antybiotyk?
 
reklama
A byłaś u lekarza chorób zakaźnych? Dostałaś antybiotyk?
Tak właśnie w dniu dzisiejszym dostałam antybiotyk , potwierdzone zostało u lek chorób zakaźnych ze zakażenie jest świeże a u ginekologa ze ciąża nie rozwija się prawidłowo . Teraz muszę czekać choć kiepsko to wyglada . Jak tylko czegoś się dowiem to będę pisała ale w chwili obecnej jak to powiedział ginekolog mam się spodziewać poronienia w ciągu 2 najbliższych tygodni . Ciężko z tym normalnie funkcjonować .
 
Tak właśnie w dniu dzisiejszym dostałam antybiotyk , potwierdzone zostało u lek chorób zakaźnych ze zakażenie jest świeże a u ginekologa ze ciąża nie rozwija się prawidłowo . Teraz muszę czekać choć kiepsko to wyglada . Jak tylko czegoś się dowiem to będę pisała ale w chwili obecnej jak to powiedział ginekolog mam się spodziewać poronienia w ciągu 2 najbliższych tygodni . Ciężko z tym normalnie funkcjonować .
Ale to płód za wolno rośnie czy co, że lekarz stwierdził, że ciąża nie rozwija się prawidłowo? Robił USG? Ja bym na Twoim miejscu poszła jeszcze ze wszystkimi wynikami do innego ginekologa żeby się upewnić
 
Hej dziewczyny pomożecie w interpretacji wyniku bo się na czytałam i mam stracha jestem w 5 tyg ciąży
 

Załączniki

  • Screenshot_20200619_082504_pl.luxmed.pp.jpg
    Screenshot_20200619_082504_pl.luxmed.pp.jpg
    180,4 KB · Wyświetleń: 203
Hej dziewczyny chciałam dać znać ze u mnie nie zakończyło się to wszystko dobrze , dziś potwierdzone ze zarodek się nie rozwija, serduszko nie bije i czeka mnie zabieg w ten piątek lub poniedziałek. Dzięki za wiele fajnych wspierających słów , życzę wam I słodziaki dużo zdrowia . Teraz czas będzie przeznaczony na leczenie i mam nadzieje na jeszcze jedna próbę . Powodzenia dziewczyny ! Dzięki wielkie !
 
Hej dziewczyny chciałam dać znać ze u mnie nie zakończyło się to wszystko dobrze , dziś potwierdzone ze zarodek się nie rozwija, serduszko nie bije i czeka mnie zabieg w ten piątek lub poniedziałek. Dzięki za wiele fajnych wspierających słów , życzę wam I słodziaki dużo zdrowia . Teraz czas będzie przeznaczony na leczenie i mam nadzieje na jeszcze jedna próbę . Powodzenia dziewczyny ! Dzięki wielkie !
Bardzo mi przykro 🙁
 
reklama
Do góry