reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Toksoplazmoza w I trymestrze

reklama
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, toxo wykryte w 10 tyg świeże załamka kompletna. Rovamecyna 3x3. jak dajecie radę?

Dolvit

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, toxo wykryte w 10 tyg świeże załamka kompletna. Rovamecyna 3x3. jak dajecie radę?
Rowamycyna da radę i jest z tego co piszą i co dziewczyny biorą bezpieczna. Ale musisz dzidziusia kontrolować. Chyba będzie potrzebna amnio? Ale najlepiej poproś swojego gina niech da Ci skierowanie do Poradni Chorób Zakaźnych do Warszawy ul.Wolska? musisz spr. i o ile masz blisko udaj się tam i Ci zakaźnicy wszystko dokładnie wytłumaczą. Bardzo sympatyczne osoby tam są :) a jeśli masz daleko do stolicy to idź do najbliższego zakaźnika. Ale skonsultuj z nim o ile tego nie robiłaś bo często gin nie mają za dużo pojęcia o chorobach zakaźnych. Ja niestety poroniłam w końcówce 9tyg i mój gin upierał się,że to przez toxo.... Poszłam już po wszystkim do zakaźnika i wykluczył. Sporo porozmawialiśmy i trochę mnie uspokoił co do kolejnych ciąży, także warto gdzieś jeszcze pogadać...

mamatrojeczki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej. Ja mam wykryta na początku 8tc, teraz od poniedziałku biorę rovamicyne 3x1 plus probiotyki. Jestem zarejestrowana na wtorek do poradni chorób zakaźnych, bo lekarze zakaźnicy wypowiedzieli się co i jak, czy powinnam brać leki do końca ciąży czy nie. Dam znać. Lekarz mówił, że wszystkie pacjentki, które do tej pory miał urodziły zdrowe dzieci. Także trzeba myśleć pozytywnie. Ważne, że wykryta i można zareagować odpowiednim leczeniem.

Rozwiązania
0
dziekuje za odpowiedzi, zakaznik stwierdził świeża infekcje niestety. W przyszłym tygodniu pierwsze prenatalne

Rozwiązania
0
Dziewczyny zderzyłem się ze ściana. Byłam dzisiaj w poradni genetycznej oni się toxo z amniopunkcję nie zajmują. Kto was kierował na toxo z amnio gdzie robiliście wynik gin się pogubil

anecia_o

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mnie proponowano w Poradni Patologii Ciąży w Krakowie na Kopernika. Miałam skierowanie. Amniopunkcji nie zrobiłam.

reklama
Rozwiązania
0
Będą w środę. Najgorsze, mój ginekolog który nota bene robi prenatalne tez i amniopunkcję nie wie gdzie mnie wysłać na badania toxo. Oszaleć idzie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Potrzebuję porady 10
ewelina_1989 Potrzebuję porady 7
anecia_o Ciąża, poród, połóg 120
S Ciąża, poród, połóg 27
Sandra996 Styczniowe mamy 2019 16
Do góry