reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toksyczna tesciowa

Beata0192

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2020
Postów
891
Miasto
Głogów, dolnośląskie
A ja ugryzę z innej strony po pierwsze asertywność u Ciebie i poczucie własnej wartości na poziomie -10. Weszłaś w rolę ofiary w tym układzie i zapomniałaś o sobie - bo dziecko, bo mąż. Zadbaj o siebie, dziecku nic nie będzie przy tym jeśli wyjedziecie na kilka dni.
Nie rozumiem dlaczego tak kryjesz PRAWDĘ przed swoimi rodzicami. Chciałabyś by syn tak Ciebie kiedyś okłamywał? Serio chcesz by wierzyli że teściowa jest taka cudowna?
Zdejmij maski! Nie zabiją jej tylko będą Ciebie wspierać!
W moich oczach sama również powinnaś skorzystać z pomocy psychologa. Choćby po to by umieć stawiać granice i chronić siebie i syna, a także ratować małżeństwo które balansuje na cienkiej linii.
Nasunęło mi się... Czy teściowa lub mąż nie lubią sobie wypić np czasem wieczorem, czy w weekendy wina, piwka, naleweczki? Bo zachowania opisane w poście są silnie uzależnieniowe jak w rodzinie z takim problemem.
 
reklama
Do góry