reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tommee tippee - smoczek

Dziewczyny, mam jeden smoczek o który Wam chodzi.Oddam za darmo.Tylko nie wiem komu go dać:nerd::nerd:Mój e-mail: estik@interia.eu
Kto pierwszy ten lepszy....chyba tak będzie najlepiej:-)
Kupiłam synkowi 2 ale on był wcześniakiem i te były dla niego za wielkie więc tylko raz wsadzilam do buzi i wywalił..........drugi dałam kolezance w szpitalu hihihi
Jest więc praktycznie nowy.......błękitny a i jest 0-6 miesiecy
Jutro zobaczę w takim jednym sklepie bo będę na innym osiedlu-mały sklepik..........może będą:-)
 
reklama
Witam dziewczyny, wiem ze sa klopoty ze smoczkami Tomme Tippee, sama mam ten problem, bo kupilam taki wlasnie smoczek , a moja corcia nie chce innego-wiele juz przeszlam jesli chodzi o modele-niestety.:(( W zwiazku z tym postanowilam poszukac pomocy poza granicami Polski. Chciałabym wiedziec jakie jest zainteresowanie tymi smoczkami wsrod mam, bo moze bede w stanie Wam i sobie pomoc. Mam mozliwosc sprowadzenia smoczkow do Polski w cenie okolo 40 zł, moze mniej, nie wiem dokladnie ile wyniesie przesyłka do Polski. Jesli zbiore informacje o zapotrzebowaniu bede mogła je sprowadzic w miare rozsadnej cenie. na allegro chodza po 70 zł!!porażka!!Sama płaciłam tu w Poznaniu 24 zł za 2 sztuki ale to było jakies 7 miesiecy temu.
Jesli macie ochote piszcie maila odpowiem, w koncu mozemy sobie pomoc...(woroszyllo@poczta.onet.pl)
 
no i u nas ten sam problem:-( Jak mały się urodził to na gwłt potrzebowaliśmy,chociaż był zamiar nie używania wcale smoka.No i mój facet poleciał kupił,ja poiedziałam ,że ma być TT,wię wziął pierwszy lepszy,ja bym kupiła jakiś bardziej kolorowy i problemu by nie było;-)
I mamy te dwa od urodzenia,tzn już jeden ,bo się nam jeden zgubił tydzień temu i nawet go widziałam kilka dni później na chodniku,ale już nie podnosiłam,chociaż to na wagę złota,jak widzę te ceny teraz na allegro i e-bayu:sorry2:
Kidys mieliśmy sytuację kryzysową,że obydwa sie gdzieś zapodziały i wypróbowaliśmy i avent i TT i nuk i jeszcze jakieś niefirmowe,a o podobnym kształcie i d..a blada:no: Teraz tego jedynego pilnujemy jak oka w głowie.
I dodam,że mieszkamy w Anglii i tu ten sam problem co w Polsce.nigdzie ich nie ma.A było pełno pamiętam.Swoją drogą co za durny producent.ogólnie jestem zadowolona z produktów TT ,ale co za ludzie,nie myślą w ogóle o dzieciach o a kasie z tego wynika:crazy:
 
Też mam w domu dwa smoczki nieużywane bo mój synek nie lubiał smoczków, a te smoczki były przy butelce więc leża w domu wyparzone, a nie wiedziałam że to taka cenna rzecz :-)
 
Uzywałam tommee tippee 0-6 ale kiedy wycofali spróbowałam inny smoczek firma "nuby" tzw. wisienka mój mały przestawił sie bez problemu poniewaz tez ma kształt podobny do sutka:-)
 
reklama
Nam się udało córka zaakceptowała smoczek tommee tippee Cosmic,o którym pisałam wcześniej, jednakże wcześniej zdążyłam kupić 2 komplety smoczków na allegro w zestawie z butelką,teraz muszę smoczki sprzedać jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o info na mail celina1310@wp.pl
 

Podobne tematy

Do góry