reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Tomografia komputerowa a ciąża.

judy38

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Miałam podobną sytuację. Staraliśmy się więc wiedząc ze czeka mnie rendgen poszłam sprawdzić u lekarza czy jestem w ciąży . Lekarz ciąże wykluczył. Zrobiłam ten rendgen a tydzien później okazało się że jednak jestem w ciąży i to w 6 tygodniu. Inna lekarka ktora ciąże mi potwierdziła powiedziała tylko ze na tak wczesnym etapie ciąży obowiązuje zasada wszystko albo nic. Czyli jesli rendgen by uszkodził płód prawdopodobnie doszło by do poronienia. Skoro było serduszko to znaczy ze będzie dobrze. Moja mała jutro kończy 3 tygodnie i wszystko z nią ok. Głowa do góry . Tez panikowalam ale stres nie jest teraz twoim sprzymierzeńcem postaraj się zachować spokoj i ciesz się swoim szczęściem :)

reklama

OLE

Rozwiązania
0
Kontynuuję mój wpis sprzed 3 lat. Moja córeczka ma już 3.5 roku i rozwija się prawidłowo. Zatem wydaje się, że tomografia wykonana w trzecim miesiącu ciąży nie wpłynęła na płód.

Rozwiązania
0
Trochę się uspokoilam czytając wypowiedz, jestem w 9 tyg ciąży i miałam robiony tomograf odcinka lędźwiowego kręgosłupa, napewno byłam już w ciąży 3-4 dni. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Boję się

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry