)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tomografia komputerowa a ciąża.

judy38

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Miałam podobną sytuację. Staraliśmy się więc wiedząc ze czeka mnie rendgen poszłam sprawdzić u lekarza czy jestem w ciąży . Lekarz ciąże wykluczył. Zrobiłam ten rendgen a tydzien później okazało się że jednak jestem w ciąży i to w 6 tygodniu. Inna lekarka ktora ciąże mi potwierdziła powiedziała tylko ze na tak wczesnym etapie ciąży obowiązuje zasada wszystko albo nic. Czyli jesli rendgen by uszkodził płód prawdopodobnie doszło by do poronienia. Skoro było serduszko to znaczy ze będzie dobrze. Moja mała jutro kończy 3 tygodnie i wszystko z nią ok. Głowa do góry . Tez panikowalam ale stres nie jest teraz twoim sprzymierzeńcem postaraj się zachować spokoj i ciesz się swoim szczęściem :)

reklama

OLE

Rozwiązania
0
Kontynuuję mój wpis sprzed 3 lat. Moja córeczka ma już 3.5 roku i rozwija się prawidłowo. Zatem wydaje się, że tomografia wykonana w trzecim miesiącu ciąży nie wpłynęła na płód.

Rozwiązania
0
Trochę się uspokoilam czytając wypowiedz, jestem w 9 tyg ciąży i miałam robiony tomograf odcinka lędźwiowego kręgosłupa, napewno byłam już w ciąży 3-4 dni. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Boję się

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry