reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Tomografia komputerowa głowy

Madziuja

Ludki Cudki :o)
Rozwiązania
0
czy któreś z dzieci miało to badanie? Ze środkiem kontrastowym i prawdopodobnie znieczuleniem?
Czy wszystko było ok po podaniu tych środków? Czy po wybudzeniu były jakieś powikłania?
Nie dość że boję się wyniku to jeszcze samego badania.

reklama

eywa

Fanka BB :)
Miasto
Białogard
Rozwiązania
0
moja mała miała tomografię mając 11 miesięcy, po utracie przytomności,musiała mieć podane znieczulenie, nie było opcji by spokojnie leżała, po badaniu spała ponad 3 godziny,ale mogła się wg lekarza obudzic po paru minutach od badania,czula się dobrze,miala jedynie lekkie zachwiania równowagi, stawała na nóżkach i nie utrzymywała się momentami,mimo,ze prawie chodziła sama już, na drugi dzień było już normalnie

marta2801

Fanka BB :)
Miasto
Iława
Rozwiązania
0
Moja Olka miała robiony rezonans, ale tez miala podany kontrast i znieczulenie ogolne. przed badaniem najpierw dostala "glupiego jasia" troche sie wyciszyla, pojechalysmy do pracowni i tam pani anestezjolog podała narkoze. pozniej w trakcie badania podano malej kontrast. badanie trwalo jakies 30minut, gdy wyniesiono ja z pracowni troche sie przebudzala, ale nie do konca wiec musiala pojechac jeszcze na sale pooperacyjna, ja zdazylam zejsc na kawe i pojsc do lazienki a Olcia juz byla z powrotem na sali.
zadnych efektow narkozy i kontrastu nie zauwazylam, od razu po przebudzeniu mala chciala sie bawic, siadała, wstawala. pani pielegniarka powiedziala tylko zeby jej przez jakis czas nie nosic bo moze ja glowka bolec i zbierac sie na wymioty ale nic takiego sie nie dzialo

atfk

MAMA DO KWADRATU
Miasto
zach-pom
Rozwiązania
0
Mój synek tez miał TK z kontrastem ale bez znieczulenia -zniósł dobrze i po odczekaniu ok.
pół godz mogliśmy isc do domu;-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry