reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TOP 3 trzy ulubione zabawy naszych dzieci

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
hej!!
wybaczcie nowy wątek,ale brakuje mi pomysłów na mojego zbója...
czy możecie wypisac 3 ulubione zabawy, zajecia waszych maluchow?? oprucz zabaw na dworze- tam nie mam problemu;ale w domku syn sie nudzi :baffled: a ma tyle zabawek...czekam na pomysly
buziaczki
 
reklama
u nas ostatnio na topie są zabawa w chowanego i baloniku okrąglutki Oskar z przedszkola przynosi a mały papuguje:-)
Aleks natomiast najbardzije lubi wchodzic i wspinac sie tam gdzie nie wolno :-)
 
Izabelka, u nas wszelkiego rodzaju malowanie, rysowanie...farby, kredki, długopisy....
plastelina juz trochę przeszła i cale szczescie bo cały dom mialam w plastelince:tak:

No i klocki! Budowanie wielkich wież! Poza tym bańki mydlane, wyklejanie...szaleństwa z tatą, zjezdżanie z niby zjeżdzalni z kanapy po poduszkach!

Typowe zabawki tez leża w koncie! Nie raz wyciąga puzle i układa:tak:

mam nadzieję ze cię zainspirowałam:-D
 
u nas:
- ukladanie torów koljeki drewnianej
- ukladanie klocków
-UKLADANIE PUZZLE! (mamy chyba z 6 i to takie od prostych po 4 elementy taki po 24 elementy - uklada sam!)
- taniec (wystarczy muzyka)
- jedzenie po domu jedzikiem i sprzatanie przy okazji (zawiec to do pokoju )
- ostatnio sam przyszedl i powiedzial ze sa brudne kubeczki i talezyki i sam poszedl myc!

tez czekam az bedzie cieplo bo czasem w domu tez mam dosc
 
moj juz to wszystko przechodzil :-)

Igi tylko wyklejanek nie mielismy...jakie? jakas ksiazeczka z naklejkami. zeby znalezc np. pilke i wkeic ja w odpowiednie miejsce?

dzisiaj kupilam mu zestaw do gotowania, bo w sklep sie bawimi i ciastka robimy :sorry: ale to jego pomysl, zeby nie bylo,ze go zmuszam do babskich zabaw :laugh2::rofl2: i nowe mazaki kupilam- leza narazie i banki wlasnie mysdlane- troche sie zajal :laugh2:
 
mojej kupiliśmy kuchnie z piekarnikiem i akcesoriami i tym potrafi sie bawic dość długo.
lubi też tłumaczyć lalom i żabie co tylko może, "czyta" im bajki wozi wózkami
no i oczywiście mycie i sprzątanie to jest jej żywioł.
i oczywiście piłka- rzucanie, turlanie
czasami malowanie farbami
Jednak przyznaje, ze czasem brakuje mi pomysłów
 
My hodujemy kówki w internecie na stronie łaciatego. Ma juz 6 latek i ciągnie go do komputera, a wole żeby robił to niż grał w jakieś gry.
Polecam gre, dobrze rozwija wyobraźnie.
 
reklama
A ja zaraziłam moją pociechę zabawkami Sylvanian Families mamamartas.pl. Cudne zwierzątka, można samemu wymyślać historie. Zero agresji. Taki piękny bajkowy świat. Naprawdę polecam.
 
reklama
Do góry