reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Torba do Szpitala Bielańskiego

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez MamaPestka, 15 Październik 2018.

1. MamaPestka

MamaPestka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzień dobry,
    Czy któraś z mam rodziła ostatnio w Szpitalu Bielańskim? Pytam, ponieważ chcę spakować torbę, a przez telefon usłyszałam, aby "wziąć wszystko, bo nie dają niczego" - cokolwiek to znaczy.
    Stąd moje pytanie: czy jest możliwość spakowania się jedynie w bagaż podręczny, czy rzeczywiście szpital niczego nie daje i trzeba mieć wszystko, co tylko można, dla siebie i dla dziecka (co w moim przypadku podzieli się na dwie małe torby) ?

Może któraś mama jest na bieżąco i może mi troszkę podpowiedzieć. Jeśli nie tu, to w wiadomości prywatnej.
    Pozdrawiam.

2. Chloe.Chloe

Chloe.Chloe Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ja tam rodzilam bardzo niedawno. Jest dokladnie tak jak powiedziano- nie daja niczego i nie szczegolnie tez sie opiekuja.
    Ja mialam dwie torby -jedna dla siebie, a druga dla dziecka.

3. reklama
  4. MamaPestka

MamaPestka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję za odpowiedź. Myślałam, że tak tylko mówią, a w rzeczywistości coś można dostać. Nie chciałam przesadzić, ale skoro jest tak jak mówisz, to pakuję się w dwie torby.

Poleć forum