reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co zabrać???

No to rzeczywiście udało Ci się to wszystko fajnie rozplanować i nie byłaś zaskoczona niczym;-) Czyli u mnie priorytetem jest dowiedzenie się co oferuje szpital, a co sama muszę wziąć, żeby powoli spisywać i zaopatrzać się w potrzebne rzeczy. Trochę mnie to przeraża, ale to tak samo jak wyprawka na początku:-D
 
reklama
mi było potrzebne wszystko co napisałam , może oprócz rożka który dawali , ale tak mi się nie podobał, że i tak mały był w swoim.
spakowana byłam i woziłam torbę w samochodzie 2 miesiące wcześniej, teraz też mam zamiar tak zrobić w połowie maja.
 
to maly spam w tym temacie ale nie moge sie powstrzymac:) kolega ostanio była w Chinach-oto co sprzedaja na tamtejszym targu:
Bez

Biedronka jest wszedzie :)
 
reklama
taka by była nawet old schoolowa ! hahaha a i jaka pojemna !!
a bez jaj to muszę se czegoś poszukać na allegro , może różowego? :-p
 
Do góry