reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co zabrać???

Marcelinaa mam taką torbę (inny wzór) i używam jej do podróży z Li, jak jest za ciężka to paski(uchwyty) szlag trafia - dwa razy już była u tego tam pana od skór:D Jest jakimś gów*em przyszyte ale w końcu się trzyma, że hoho.. Ale i tak ją lubię:D mam nadzieję, że będziesz zadowolona.

U nas dawali podkłady na łóżko co chwilę(nawet były na tyle łaskawe, że wymieniały same).
 
reklama
hahaha, sorry nie miałam siły wcześniej - ale i tak jest stajlowaa :D:D Tylko nie wiem czy się zabierzesz w nią z całym majdanem do szpitala;)
 
Marcelinaa, którą torbę kupiłaś, bo jakoś nie łączę :-) tą taką mniejszą kolorową na kółeczkach ?? Też się zastanawiam i chciałabym cos bliżej, jeśli możesz :biggrin2:
 
Marcelina, dzięki.
Na razie przeszła mi "chcica" na nową torbą. Być może dlatego, że mam full innych spraw na głowie.
 
mam pytanie do dziewczyn ,które rodziły latem... Co pielęgniarki ubierają dziecko zaraz po porodzie. Jak będzie gorąco to same body czy jednak pajacyk??? Nie wiem co zabrać do szpitala:-(
 
reklama
maggie, w pampersa :-D było tak gorąco że nic więcej nie było potrzebne ;-). Na noc zakładałam szpitalny kaftanik - cholerstwo :-D.
Teraz jak będzie porównywalnie ciepło to samo body z krótkim (nie dam się wrobić w kaftanik).
 
Do góry