reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

stepienk24_12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
106
Powoli zaczynam pakowanie torby do szpitala i tu moje pytanie czy bralyscie ze sobą laktator czy to bd zbędne bo niby na stronie szpitala jest lista co jest potrzebne ale o tym nic nie pisze wgl
 
reklama
Ja laktstora nie brałam teoretycznie był w szpitalu. Ale urodziłam w czwartek w sobotę już w domu wiec nie było zupełnie potrzeby. Malutka pd razu przystawiona do piersi.
 
Nie brałam ale w szpitalu w którym rodziłam jak ktoś chciał to można było wypożyczyć, mieli kilka na stanie.
 
Nawet nie wiem czy w szpitalu w którym będę rodzic mają na stanie. Bo jak dwa lata temu rodziłam syna q innym mieście to wogole nie mieli. A miałam problem bo syn nie chciał ssać i musiałam go dokarmiać mlekiem modyfikowanym
 
Nawet nie wiem czy w szpitalu w którym będę rodzic mają na stanie. Bo jak dwa lata temu rodziłam syna q innym mieście to wogole nie mieli. A miałam problem bo syn nie chciał ssać i musiałam go dokarmiać mlekiem modyfikowanym
Zadzwon i zapytaj, tak bedzie najprosciej. Ja nie bralam do porodow ale wiem ze mieli bo bratowa rodzila rok pozniej i dostala do domu zeby malemu mleko przywozic a nie kupowac specjalnie odrazu wlasnego.
 
Pakowałam i za każdym razem (trzy porody) używałam. Przy czym wkładałam nie do tej torby typowo porodowej, tylko do takiej "na później" do przyniesienia.
 
Ja bym wzięła. mi w szpitalu mówiło, że spokojnie jest laktator, a jak chciałam go po porodzie dostać, to mi nie dali i miałam zatory w cyckach.
 
reklama
Do góry