reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

torba do szpitala

A

aOLA

Gość
na to jeszcze trochę wcześnie ale E-stera prosiła bym cos napisała Przyda się na później dlatego zakładam nowy wątek
Napisze co pamiętam Tyle że w Waszych szpitalach mogą mieć różne wymagania Czasami szpitale maja liste warto sprawdzić
Polecam zapakowac się w dwie torby Jedna zabrać od razu a druga trzymać w samochodzie żeby mąż po porodzie mógł przynieśc ją na sale
1 torba
dla dzidzi*5pampków
*chusteczki
*krem do pupki
*spirytus
*ubranka (body+kaftanik+śpiochy)
*ręcznik lub zamiast pielucha flanelowa Na początek jest lepsza
*becik
*pieluszka tetrowa
dla mamy
*aparat fotograficzny
*ładowarka do telefonu
*szlafrok
*skarpetki
*piżama
*ręcznik
*mydło
*klapki
*podkłady (duże pieluchy np bella z 3szt)
*wkładki laktacyjne (parę sztuk)
*majtki jednorazowe
*bephanten
*woda mineralna
*herbatniki
*książeczka zdrowia
*pieniądze


2torba
*pampersy
*więcej ubranek (dodatkowe 2 komplety)
*wkładki laktacyjne
*podkłady
*kocyk
*piżama dla mamy 2szt
*pasta+szczoteczka do zębów
*gazeta
*kubek+sztućce
*kosmetyki (krem do twarzy, tonik....) co by się odświeżyć po porodzie :)


więcej nie pamiętam jakby co to dopisze I Wy tez dopisujcie
 
reklama
wiecie co mysle ze kazda z was sie dowie co w danym szpitalu jest potrzebne bo ja dla dziecka musiałam miec tylko pampersy i ubranko na wyjscie nic wiecej nie trzeba było miec no a dla nas to już nie pamietam bo troche tego było ale teraz mój szpital zlikwidowali i mam mały problem ale mam kilka kolezanek co bedą rodzic przedemna wiec zdadza relacje jaka opieka i co trzeba przyniesc .
 
Do góry