reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

aniam te ramiaczka to jak masz duzy biust, bo inaczej bedzie ci sie wpijal w skore. Ladne staniki tez mozna znalezc, ale juz inna kasa. W sumie mi bylo wygodniej karmic w zwylkym, bo zawsze mialam problem z zapieciem tego specjalnego po karmieniu
 
reklama
aniam- jak widzę takie typowe to wolę chyba bez :-p ale widziałam ładne gdzieś w jakimś sklepie internetowym Anita albo Alles.
Ja noszę ostatnio tylko topy elastyczne, albo staniki sportowe, miękkie i rozciągliwe, ale potwornie mi się odparza skóra i jak gdzieś wychodzę to zazwyczaj po godzinie lecę do kibelka i ściągam w diabły...
A tak na marginesie to produkcja wystartowała :szok:
 
co do smoczka to mysmy mieli w szpitalu ale krowy nie pozwolily mi uzywac ... a mloda darla sie jak cholera - zasypiala tylko ssac (czyli jak nie smoczka to moja piers :baffled:) a ja po cc marzylam tylko zeby sie polozyc ... choc na troszke

co do stanikow do karmienia nie uzywalam - przydaly sie za to wkladki laktacyjne - tez warto wpisac na liste szpitalna !!!
 
isunia- a czemu nie pozwoliły smoka?

Już dodaję:D
bo to byl szpital rodzic po ludzku i wszystko robili NATURALNIE a smoczek jest nie naturalny, piers jest naturalna!!!! - az mnie ciarki przeszly brrrrrrrrrr :baffled: na samo wspomnienie :angry: mloda spala tylko jak ssala ... koszmar ... a te krowy NIE I JUZ ...
 
A jak to jest z tymi stanikami do karmienia ?? Moja przyjaciółka ma dwie córki i nie ma żadnego bo mówiła że jej to do niczego nie potrzebne .. no a swoją droga to za piekne nie są

aniam mi tez się nie przydały:no: zdecydowanie lepiej się czułam w zwykłych biustonoszach i wcale gorzej sie w nich nie karmiło:tak::tak:

isuniu- wkładki laktacyjne, racja:tak::tak:

warto też sie zaopatrzeć w tatntum rosa (super do higieny intymnej po porodzie:tak::tak:)
aaa... i mi wygodniej było po porodzie w piżamie dwóczęsciowej:tak:
 
isunia- :baffled:jak słyszę "naturalnie" to mam skojarzenia z safari w Afryce... wiesz co mam na myśli :szok: kurde... dobrze,że pozwoliły pieluchy chociaż... swoją drogą NIELUDZKIM jest narażać noworodka na takie darcie chyba...
 
Straszne rzeczy piszecie ?? zabroniły dawać smoka , to chyba każda mama sama powinna decydować czy dawać czy nie a nie jakies babska ... wwrrr...

ja miałam smoka jak byłam mała ( widziałam na zdjęciach ) i jakoś mam sie dobrze

Biustonoszom do karmienia mówimy NIE !!! hi hi
 
aaa... i mi wygodniej było po porodzie w piżamie dwóczęsciowej:tak:
po cc nie da rady nalozyc nic z gumka :baffled: wiec w gre wchodza tylko koszule ... i ja uzywalam tylko szpitalnych poniewaz z powodu braku majtek byly - sorki - ale lekko zakrwawione ... aha trzeba zebrac o takie dlugie ale mi sie udalo ;-) wzielam ich podstepem :-D

aha a na wyjscie ze szpitala maz (na moja prosbe) przywiozl mi spodnie ciazowe - brzuch mialam wciaz dosc ze tak powiem spory ...
 
reklama
sanya ano nie ludzkie ... az nie chce mi sie pisac - nie bede was tu straszyc bo przeciez kazdy szpital inny, no a dwa wszystko tez od personelu zalezy !!
... chyba najgorsze sa te szpitale NATURAL ...
 
Do góry