reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

torba do szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Załączniki

  • Muzzy-Koszula-045-zn.jpg
    Muzzy-Koszula-045-zn.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 67
reklama
klariss - ja mam bardzo podobno, i do szpitala szczerze odradzam ;) albo spróbuj ja przetestować w domu ;)
 
Klariss ja mam prawie identyczną,tylko wzorem się różni.Elwiwas pewnie chodzi o to że piersi będa "wyskakiwać" przez te rozcięcia.Ja miałam taką jak Maje rodziłam i po szpitalu chodziłam i było ok,może dlatego że ja nosiłam stanik w szpitalu,bo bez stanika to i tak się nie dało chodzić bo się mleko lało,więc u mnie koszulka się sprawdziła :tak:.
 
luthien- pisałam kilka postów wcześniej o mojej sytuacji w szpitalu ... tyle, że właśnie byłam bez stanika. Masz racje jak się będzie już w staniku to nie ma problemu i taka koszulka jest okej ;)
 
Elwiwas no u mnie stanik musi byc,zwłaszcza że mam dość duże piersi i nie umiem tak bez stanika latać ;-),a po porodzie to mi sie mleko lało strumieniami więc obowiązkowo musiałam mieć wkładki laktacyjne.Ale tak w razie czego to mam teraz druga koszulke rozpinaną:tak:.
 
Przyznaje Ci rację, ostanio jak wylądowałam w szpitalu to mleko mi się nie lało więc nie pomyślałam nawet o staniku... teraz już stanik spakowany i dwie koszulki + wkładki laktacyjne.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry