reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

torba do szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
N

nataliak

Gość
co zabrac ze soba do szpitala? co szpital to obyczaj ale piszcie co i kiedy zamierzacie zapakowac.
 
reklama
na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia byla mala wzmianka na ten temat. polecono zabrac 3torby: najwieksza dla siebie, srednia dla dziecka i najmniejsza dla taty. spakowac okolo 35tc.
 
siebie i dziecko rozumiem, ale tacie co? chyba butelke wody (albo wódy) i wachlarz zeby nam nie zemdlał :-D
 
na kolejnych zajeciach podadza szczegolowy spis potrzebnych rzeczy to Wam wkleje. z uwagi na to ze pierwszy porod moze dlugo trwac, zaleca sie zeby przyszly tata zabral ze soba np wygodne ubranie i buty, cos do picia i jedzenia, opcjonalnie cos do czytania albo odtwarzacz mp3, zapas papierosow jesli ktos musi a takze drobne na ochronny fartuch i buty oraz na slodycze/picie z automatu. powinien sie takze zapoznac z tym co jest w torbie dla malucha i umial rozroznic spioszki od kaftanika.
 
hejka wiecie ja tam nie mowie nic ale jakos dla mnie torba dla taty jest smieszna!!!!!!!

napewno facet bedzie mial ochote sluchac mp3:-D:-D:-D

dajcie sppokoj

ja nie rodze z mezem i nigdy na takie co nie pojde NIGDY!!!

u mnie np nie trzeba nic dla dziecka tylko na wyjscie ubranka,bo w szpitalu ubieraja dzieci

wiem ze napewno warto miec:
-papier toaletowy,ale ja polecam reczniki kuchenne,sa bardziej delikatne bo np mnie baaardzo tam boallo jak mnie zszyli i trzeba cos ekstra delikatnego
-wode do picia w malej butelce z ustnikiem,i to pare butelek np 3 bo chce sie pic jak nic!'
-pomadke ochornna do ust bo strasznie wysychaja
-swoje podklady poporodowe
-wkladki ginekologiczne
-swoja koszula
-recznik maly do twarzy
-duzy do kapieli
-plyn do hig intymnej
-SKARPETKI!!!
-klapki pod prysznic
-i zwykle do chodzenia
-majtki z siatki!!!
ja stanika nie nosialm
-jakies herbatniki
-nie wolno zadnych sokow z oestkowca bo moga od razu uczulic maluszka,najlepiej wode
-opaska na wlosy
-jakis krem,tonik,wiadomo podstawowa kosmetyczka
-noi jeszcze co trzeba zabrac to dobre mysli:-)
 
widzę nowy wątek...to fajnie:)
przynajmniej sobie poczytam bo dla mnie te wiadomości mogą być przydatne:-)
 
Ja zapobiegawczo razem z kumpelą kupiłyśmy sobie po rolce ligniny. Niby mają w szpitalach, ale sknerzą. Super sprawa, przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie.

Dorzucić należy ze 4 pieluchy tetrowe lub flanelowe i wkładki laktacyjne, dużo wkładek. W szpitalu dosięga większość z nas bowiem nawał pokarmu.
 
pamietajcie jeszcze o dokumentach ;) Dowód osobisty, karta ciąży itp.
 
reklama
Ja mojemu P. zalałam pod prysznicem buty razem ze skarpetkami. To było ok 18.00. Był ze mną do 2.00 w nocy a dodatkowo przez poród w folii ochronnej na nogi. Więc wyobraźcie sobie jak musiał się czuć i jak wyglądały jego nogi po tylu godzinach w mokrych butach i skarpetkach. :szok::szok::szok:Jemu by się przydała taka torba z rzeczami na zmianę.:-D;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry