reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

torba do szpitala

ja wczoraj dostalam liste do szpitala i sie troche usmialam
zupelnie inne rzeczy niz to co Wy musicie wziasc
np: herbatka z lisci malin, sok jablkowy, pileczka z kolcami do masazu, olejek do masazu, muzyka relaksacyjna, przekaski dla partnera itd

z konkretnych rzeczy to dres, pizama, luzne t-shirty, ciuchy na wyjscie dla mamy i dziecka
zadnych podkladow, podpasek, pieluch

troche zglupialam i musze sie zastanowic co naprawde bedzie mi potrzebne
hmmmm uśmiałam się
lista rzeczy jak na jakiś wyjazd relaksacyjny do spa lub inne wczasy
 
reklama
ja wczoraj dostalam liste do szpitala i sie troche usmialam
zupelnie inne rzeczy niz to co Wy musicie wziasc
np: herbatka z lisci malin, sok jablkowy, pileczka z kolcami do masazu, olejek do masazu, muzyka relaksacyjna, przekaski dla partnera itd

z konkretnych rzeczy to dres, pizama, luzne t-shirty, ciuchy na wyjscie dla mamy i dziecka
zadnych podkladow, podpasek, pieluch

troche zglupialam i musze sie zastanowic co naprawde bedzie mi potrzebne

Kochana, bo Ty bedziesz rodziła w realiach Niemieckich a nie Polskich.
Tu w Pl nawet papier toaletowy trzeba miec swój :-D
 
Hehehe z tym papierem to racja, byłam w szpitalu z powodu wcześniejszych skurczy i o papierze na ginekologii można zapomnieć. Moja torba już od dawna spakowana i czeka, czeka, już niedługo to by się przydało spowrotem wyprać jej zawartość.
 
zazdroszcze... ja jeszcze nie zaczelam sie pakowac. Kurcze musze sie spiac i zrobic to na poczatku tygodnia.
 
ja wczoraj dostalam liste do szpitala i sie troche usmialam
zupelnie inne rzeczy niz to co Wy musicie wziasc
np: herbatka z lisci malin, sok jablkowy, pileczka z kolcami do masazu, olejek do masazu, muzyka relaksacyjna, przekaski dla partnera itd

z konkretnych rzeczy to dres, pizama, luzne t-shirty, ciuchy na wyjscie dla mamy i dziecka
zadnych podkladow, podpasek, pieluch

troche zglupialam i musze sie zastanowic co naprawde bedzie mi potrzebne



W Anglii jest podobna lista....Muzyka relaksacyjna, przekąski np. chipsy!!!!!!(hehehe) i inne pierdoły....
 
zazdroszcze... ja jeszcze nie zaczelam sie pakowac. Kurcze musze sie spiac i zrobic to na poczatku tygodnia.
no to juz czas najwyzszy,mysle ze nie ma sie co spieszyc ale juz na tym etapie ciazy,chociaz najwazniejsze rzeczy...
ja np torbe juz mam w samochodzie i ja wozimy wszedzie ale kapci do tej pory zapomnialam:zawstydzona/y:,najwyzej po odziale bede na boso biegac:-p...hihihi
 
Dziewczyny, a co z gojeniem się okolic intymnych po porodzie? Bierzecie coś do szpitala?
Tantum rose już rozpuszczone w butlekach ?
jakieś maści? Coś co pomoże w obolałych miejscach ? Sama nie wiem?
Czy po prostu wystarczy żel do higieny intymnej ?
 
reklama
Dziewczyny, a co z gojeniem się okolic intymnych po porodzie? Bierzecie coś do szpitala?
Tantum rose już rozpuszczone w butlekach ?
jakieś maści? Coś co pomoże w obolałych miejscach ? Sama nie wiem?
Czy po prostu wystarczy żel do higieny intymnej ?

ja biorę tantum rose - ale rozpuszczac będę dopiero w szpitalu
 
Do góry