reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!!!

Ja się naczytałam na forum, że mamusie sobie chwalą pieluchy z Rossmanna w bordowych opakowaniach, i takie zakupiłam- po małej paczce w rozmiarach 1 i 2 żeby zobaczyć czy się sprawdzą.
 
reklama
Ile tych ubranek wziaść? 2 sztuki starczą( spioch + koszulka)? Wolałabym body wziasc ale od kogoś słyszałam, ze takie małe dziecko nie powinno sie ubierac jeszcze w body nie wiem czemu może, że ma nózki odkryte? Obiło mi się o uszy by dziecko nie ubierać jak jest w szpitalu nie potrzeba pępęk ciagle by się wietrzył. koszulka i pampers i skarpetki wystarcza. Ale nie wiem nie bedzie jej za zimno.
 
ja chyba wezme 3 komplety: body plus pajacyki:)) i jedna koszulke.
Jak zabraknie to maz przywiezie.
Nam polozna w szkole rodzenia mowila zeby z pepkiem nie przesadzac z tym ze nic go nie moze dotknac, ze nie moze sie zamoczyc itp....
I zeby nie wycinac otworkow w pampersach na pepek...no chyba ze bardzo chcemy...
 
Wczoraj polozna w szkole rodzenia mowila zeby laktatora nie brac do szpitala..i badz tu madrym....
 
Aniu to chyba zależy od szpitala i od sytuacji, w tym w którym ja będę rodzić, rodziła koleżanka i z kolei radziła wziąć bo już w szpitalu miała nawał pokarmu i w szpitalu co prawda laktator był ale kolejka była do niego taka że by się nie doczekałą i lepiej było mieć swój
 
Do góry