reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

A ja mam pytanie o dokumenty: Ten druk RMUA musi być jak najbardziej aktualny? Bo ja ostatni jaki mam to mam z listopada (reszta pewnie w pracy leży...), a no i książeczki ubezpieczeniowe to jeszcze "uznają"???
 
reklama
jak masz podbitą to moze być, Ja właśnie podbijam książeczkę, bo RMUA to dostaję na maila jak zadzwonię do firmy, więc i tak nie mam oryginału, ksiażeczkę to mi w Krakowie na miejscu podbijają
 
U nas książeczka jest niepotrzebna, wystarczy karta chipowa

baby ta butelka ze spryskiwaczem do tantum rosa to jakaś specjalna z apteki? też chciałam sobie zakupić
 
nam jeszcze położna mówiła o ręcznikach papierowych do osuszania krocz. Jak sama mówiła nie powinno sie zwykłym ręcznikiem wycierać bo po 2 razach jest mokry i tylko bakterie namnaża.
U nas na sali pelno jest papierow w roznych ksztaltach :-D kuchenny, toaletowy czy takie "reczniczki" wiec z tym luzik,

ale przypomnialo mi sie

- drobne na parking
- pełny bak w aucie (co by w stresie stacji paliw nie zaliczac :-) )

tego do torby raczej wsadzic sie nie da, ale ogole warto pamietac :-)
 
madziarkas kupujesz zwykły spryskiwacz do kwiatów, rozrabiasz TR i masz :)


aha- jeszcze kółko dmuchane kąpielowe dla dzieci, żeby na nim siadać po porodzie sn, kiedy wszystko obolałe ;)
 
Ostatnia edycja:
U nas książeczka jest niepotrzebna, wystarczy karta chipowa

baby ta butelka ze spryskiwaczem do tantum rosa to jakaś specjalna z apteki? też chciałam sobie zakupić

madziarkas kupujesz zwykły spryskiwacz do kwiatów, rozrabiasz TR i masz :)


aha- jeszcze kółko dmuchane kąpielowe dla dzieci, żeby na nim siadać po porodzie sn, kiedy wszystko obolałe ;)

Tak jak napisała mitaginka, albo tak jak napisałyscie coś można dostać w drogeriach, musze skoczyć do rossmana, jak znajdę coś takiego to wam dam znać :)
 
reklama
Do góry