reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

reklama
A ja jeszcze zabiorę osłonki na piersi do karmienia (mam te z Aventu, ostatnio bardzo mi pomogły).
 
Proszę Was o info odnośnie rozmiaru Waszych toreb do szpitala, a także jaki typ macie: ten sztywny walizkowy czy taką sportową bardziej na ramię? Najbardziej jednak interesuje mnie rozmiar(mniej więcej chociaż).
Z góry dzięki :)
 
wiesz jaki rozmiar ma walizka podreczna do samolotu??? To ja wlasnie jedna taka na ramie mam dla siebie a druga sztywna na kolkach dla Mlodego - mieszcza sie w wymiarach podrecznej :-)

edit: ale jak bylam ostatnio w tym szpitalu 2 dni to widzialam babke ktora miala normalna torbe podrozna na kolkach - taka noralnych duzych rozmiarow. DOmyslam sie ze wszystko miala w jednej wiec jak kto woli. Mi podreczniej jest wziasc 2 male;-)
 
kozica a karmiłaś nimi cały czas czy tylko na początku? bo ja przy Oliwce nie używałam, ale na początku bolało bardzo (pierwsze 2 dni) ale bałam się że jak już zacznę to nie będzie umiała już później bez.
 
Aż tyle? A moze tylko mi się wydaje, że to dużo... Jestem ciekawa jak na to patrzą w szpitalu, tzn. czy się nie burzą, że torba za duża...
 
Aż tyle? A moze tylko mi się wydaje, że to dużo... Jestem ciekawa jak na to patrzą w szpitalu, tzn. czy się nie burzą, że torba za duża...
nieee wez przestan co maja Ci powiedziec, ze torbe wzielas o 10cm za duza? Jak im nie pasuje to niech postawia takie metalowe "miary" co Wizzair albo Ryanair ma przed wejsciem na poklad :-D
ale fakt jest taki ze jak ostatnio chyba baby (nie chce teraz sklamac bo naprawde nie pamietam ktora) dodala filmik swojego oddzialu poporodowego tam chyba z fundacji polsat czy cos, to jak zobaczylam te maciupińkie sale na ktorym wcisneli 2 lozka to chyba bym sobie odpuscila duza torbe (jak ta pani ktora widzialam) :-)
 
Asiunia filmik nie była mój, al też nie pamietam kto go wrzucił...
Ja mam tak jak ty dwie takie torby jak do podręcznego, jedna dla mnie (na kołkach) a druga dla małego (na ramię).
Takie dwie spokojnie się pod łóżkiem zmieszczą więc no problem, zreszta na poporodowych to raczej są przyzwyczaemi, że trochę tego bagażu się ma :)
 
Dzięki za odpowiedzi. Już teraz się mniej przejmuje, że będę wyglądać, jakbym na wakacje przyjechała ;)

nieee wez przestan co maja Ci powiedziec, ze torbe wzielas o 10cm za duza? Jak im nie pasuje to niech postawia takie metalowe "miary" co Wizzair albo Ryanair ma przed wejsciem na poklad

Dobry pomysł asiunia :)
 
reklama
Kurczaki, juz prawie kazda spakowana... :eek:
Chyba czas i na mnie... Ale to w nastepnym tygodniu pewnie... Wciaz brakuje czasu, chyba pora isc na zwolnienie i z praca sie jednak pozegnac! :nerd:
 
Do góry