reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

reklama
Ania nie żeby go moczyć, tylko żeby przemywać tak samo jak spirytusem. A co do spirytusu to rezygnują z niego ze względu na to że podrażnia skórę i nie wiadomo od czego jest zaczerwienie. I właśnie było napisane że do przemywania wystarczy woda z mydłem, a jeżeli którejś mamy to nie przekonuje to dla świętego spokoju można kupić oktanisept
 
ja jednak stawiam na stare metody czyli spirytus, my wszyscy mieliśmy tak pępek "robiony" i wszystko jest ok
 
Kiedyś tyle lat był fiolet i dobrze było... Ja kupiłam coś, ale nie wiem jak się nazywa, pakowane jednorazowo... :-)
 
ja mam gaziki nasączane spirytusem. Drogie to nie jest więc kupiłam ale nie wiem nawet jaki sposób gojenia się sugeruja w moim szpitalu.
 
ja mam gaziki nasączane spirytusem. Drogie to nie jest więc kupiłam ale nie wiem nawet jaki sposób gojenia się sugeruja w moim szpitalu.
A te gaziki to LEKO???? bo pamiętam, że kiedyś takie były i też zamierzam je kupić.
Czytałam sporo opinii na temat tych nowych metod na kikut pępowinowy czyli woda i mydło, podobno bardzo długo się czeka aż pępuszek odpadnie i sama już nie wiem co lepsze. Ewci spirytusem przemywałam i było ok.
 
Ja zobaczę jak będzie ale nastawiam się na nieużywanie niczego ze spirytusem.Moze tak czasem o kąpieli kilka razy przetre tym gazikiem leko tak dla odkażenie by infekcja się nie wdała
 
reklama
WItam, torba spakowana, nie mam tylko "coś" na pępuszek i zastanawiam się czy kupić coś teraz czy poczekac co powiedzą w szpitalu?
 
Do góry