reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Tak jest ;) to jest kremik dla dzidzi polecany przez moją położną i zalecany w moim szpitalu,Kosztuje niewiele bo 7zl i kupujemy go w aptece ;)
 
reklama
Dziewczyny czy macie już któraś spakowaną torbę do szpitala? ::) bo ja już mam ;D tzn głównie to czego nie używam na co dzień - ręczniki, szlafroczek i takie tam. ::) Zresztą ja zawsze robię wszystko na zaspas więc to u mnie normalne :laugh:
 
No ja mam zamiar spakowac torbę dopiero po następnej wizycie u ginki, bo muszę ją spytać czy mam wszystko zabierać czy czegoś brać nie muszę, bo jak się tak zastanowić gdybym musiała brać wszystko, to moja torba będzie wyglądać jakbym jechała na 2-tygodniowe wczasy. W końcu trochę jest tych pierdółek do zabrania ;) ;D
 
Renee no maoja tak wygląda bo w Klinice w której ja będę rodzić trzeba mieć dokładnie wszystko swoje ;)
 
Edi, to mi tak właśnie wyjdzie, że to będzie 37 tydzień jak się będę pakować :), bo do ginki idę 14 sierpnia i to chyba będzie przedostatnia moja wizyta u niej przed porodem, a później już tylko szpital. Kurcze nie znoszę szpitali :(, leżałam w szpitalu tylko raz w życiu i to było 15 lat temu!!! (no nie licząc pobytu w szpitalu po swoich narodzinach, ale to się nie liczy bo i tak nic z tego nie pamiętam) :)
 
Ja narazie mam tylko swoje rzeczy i to nie wszystkie,ale myślę że przez miesiąc naj mniej zdążę się jeszcze spakowac.
 
Torbę lekarz kazał mi spakować już dwa tygodnie temu :) spakowałam się wczoraj i same podkłady poporodowe zajęły mi prawie 3/4 torby ;) ...zapakowałam 3 paczki. Dla dzidzi nic nie spakowałam...bo nie wiem co :-[
 
kobietki nie przesadzajcie :D pakowac 3 paczki podkladow ? od czego jest maz zeby dowiozl 2 pozostale w domku :> ja juz spakowana moj fasol tez < spor o imie dalej trwa> ale specjalnie biore ciuszki dla dziecka na 1 dzien niech ojciec sie ojcem poczuje i wozi :D na wyjscie tez nic nie biore niech on sie nalata < wszystko przygotowane w szafie>

mam to same pewnie co polowa z nas - boje sie ale juz chce :) ja 3 wrzesien cholerka to juz tuz tuz :D
 
reklama
Dzikuska jak Twój mąż ma blisko do spitala to pewno czemu nie, ale mój nie będzie jechał 2 godziny w jedną stronę żeby mi przywieść jakąś pierdółkę, więc moja torba pewnie będzie wyglądać jak torba wczasowiczki (a może się spakuję w plecak ze stelażem ;) ;D ;D-to by na oddziale mieli ubaw :D)
 
Do góry