reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

no hurtowa ilosc to nie jest :-) i mam nadzieje, ze po wyjsciu ze szpitala juz nie bede potrzebowac tych wielkich podkladow, ze zwykle podpaski wystarcza, no ale moze byc roznie :-) najwyzej oddam kumpeli - kwietniowce :-)
 
reklama
Ja kupiłam tych podpasek bella 4 opakowania. 2 spakowałam do szpitala 2 zostawiam w domu - jakby zabrakło E zawsze przywiezie. A torbę mam niby sporo, ale nie wszystko mi sie mieści :-D
Spakowałam póki co:
dla siebie
- 2x te podpachy
- ręcznik mały i duży
- japonki pod prysznic
- kapciochy
- 2 koszule dziś spakuję,bo wczoraj były prane
- 1 podkoszulek do porodu mojego E (zaraz spakuje ;-) )
- wkładki laktacyjne

dla malej
-reklamówka z ubrankami na "pierwszy strój" (pajacyk, body, czapeczka, rękawiczki, skarpetki)
- 3 body
- 2 śpiochy + 1 pajacyk
- 5 pieluch tetrowych
- ręcznik dla małej
- paczka pampersów
- 2 czapeczki
- 2 pary skarpetek
i chyba to wszystko jak narazie. Kosmetyki spakuję będąc już "w drodze"

Coś jeszcze polecacie?
 
Dee- szlafroka widzę że nie masz na liście no i rożek dla Małej. Chyba że będzie w szpitalnym?

Ja też już zaczęłam pakowanie.
 
aaaa dzieki dziewojki :-D rożek spakowany i majty też. Skarpety muszę kupić, bo ogólnie chodzę tylko w takich cieniutkich i stanik do karmienia musze spakować :-D

Szlafroka nie posiadam, więc prawdopodobnie wezmę jakąś rozpinaną bluzę - albo kupię. Zobaczymy
 
Do góry