reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Czyli będziesz wtedy w tym tyg co ja :-) dzięki. Myślałam, że to za wcześnie, ale widzę, że nie panikuję :rofl2:
 
reklama
Ja nawet wczoraj wieczorem zrobiłam sobie listę co muszę do torby włożyć, nie chcę niczego zapomnieć bo mąż będzie miał sporo na głowie jak będę w szpitalu i nie chcę żeby latał i mi coś dowoził.
 
Spakowałam torbę w pierwszym tygodniu stycznia. Wsumie tak miesiac przed porodem. Musze tam tylko dołozyc klapki pod prysznic, jak mi je mąż wyjmie z szafki...bo dla mnie za wysoko no i potem tylko wyniki badań i karta ciąży.
Nie zabieram laktatora jak cso to mi mąż dowiezie w kazdej chwili. Wczoraj sprawdzalismy... do szpitala jechalismy 15 minut, wiec daleko nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez jeszcze nie spakowana jestem :-) wczoraj wypralam torbe i zrobilam sobie liste rzeczy, ktore mam zapakowac :-) jutro sie pewnie za to wezme :-)
 
heh, to ja jestem cchyba naprawde panikara.Bo torba to juz lezy i lezy spakowana:-)jedynie skarpetki musze dopakowac.A tak juz wszystko.Na szczescie dla dzidzi zadnych ciuszkow nie musze brac,to mi moj m dowiezie dopiero na wyjscie.
 
No ja mojego Kacperka pod koniec 37tyg urodziłam. Nie miałam torby spakowanej a wody mi w domu odeszły mój mąż latał po mieszkaniu pakując mnie a ja siedziałam na łóżku i mu wszystko mówiłam:-D Teraz to uśmiać sie można ale wtedy....brrrr
teraz torbę mam spakowaną :) No przybory toaletowe tylko ale to wrzucę jak będę jechać;-) mam nadzieję że to nastąpi już lada dzień:-)
 
Tymrazem znow mam torbe spakowana w 34 tygodniu ciazy dla mnie i dla dziecka :tak: i pewnie bedzie lezec na szafie az do 41 tygodnia jak z Blanka dopuki nie zrobia mi masazu szyjki - moja polozna twierdzi ze urodze po raz kolejny po terminie ?! ciekawe kto ma racje?!:sorry2:
 
też spakowałam wcześniej, mimo że pierwsze dziecię mocno przenoszone było, ale mówią że każda ciąża jest inna. Jeszcze powinnam ręczniczek dla małej dopakować... tylko zupełnie nie wiem jaki bo taki dziecięcy z kapturkiem troszkę podniszczony po synku jest...
 
reklama
Do góry