reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala :)

dziewczyny jak kiedys spadlam z konia :-D mialam mocno poturbowane krocze od upadku - pomogly mi schlodzone maski zelowe na oczy wciskane w majty ;)
wiec moze po porodzie to bedzie to :)
ja pakuje do torby !
w szpitalu, w ktorym rodze na korytarzu jest lodowko-zamrazarka wiec jak znalazl :)
 
reklama
wlasnie pakuje torbe do szpitala. Powiedzcie mi ile pieluszek jednorazowych a ile tetrowych mam spakowac? Kupilam takie z wycieciem na pepuszek ale jest ich 42szt i chyba nie ma sensu wszystkich dzwigac?
 
monissia weź 2 tetrowe- przyda sie do wytarcia gdyby maluch ulał lub żeby gdzieś położyć. Tych jednorazowych z 10 max
 
no właśnie - ja chyba muszę się bardziej ograniczyć bo spakowałam część rzeczy i już nie mam gdzie dopakować tej reszty; w razie czego mąż dowiezie jak będzie potrzeba więcej pieluch, ubranek czy innych rzeczy...
 
A u nas w szpitalu wymagają 10 tetrowych pieluszek:tak: ja się na prawdę zastanawiam gdzie ja to wszystko zmieszczę...
 
reklama
Mój szpital życzy sobie 5 tetrowych, biorę też 10 pampersów. Ja ma spakowany taki plecak a la szkolny i tam rzeczy na czas porodu i do tego taką małą walizeczkę samolotową i tam rzeczy na pobyt...sama paczka tych wielkich podpasek to juz 1/4 torby :confused2:
 
Do góry