reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Tak na prawdę torbą do szpitala to rzecz indywidualna... Można mieć ściąge bo dużo mamy tego samego jak koszule wkładki majtki i takie tam ale dużo też swoich tak jak piszesz gumka do włosów mi by sie nawet nie utrzymała bo mam krótkie :-D ja wolę koc dla malucha inne rożki skarpetki niby takie przydatne a ja całkiem zapomniałam
Kobity musicie nieźle namyślec sie by potem nie było niespodzianek i tak na prawdę myśleć o wszystkim nawet o takiej gumce niby nic a problem straszny jak włosy sie czepiaja wpadają wszędzie.
 
reklama
Januarko ja po porodzie do jedzenia polecam coś lekkiego, bo wiesz, lepiej, żebyś nie musiała się wypróżniać od razu po porodzie, Nawet bułka z masłem będzie ok, albo banan. Możesz spakować biszkopty, albo wafelki ryżowe. Coś, co szkody nie narobi, a zaspokoi pierwszy głód:happy:
 
Dziewczyny,
A mi właśnie coś lekarz napomknął, że trzeba zrobić posiew na paciorkowce i mieć ze sobą wynik. Wiecie coś o tym?


Ja wlansie dzisiaj jade do szpitala odebrac wyniki, w moim przypadku to nie gin robil badanie,ale dal skierowanie do szpitala gdzie pobrali wymaz idzis wlasnie jest do odbioru, a na jutrzejszej wizycie mam zabrac do lekarza.
 
Ja też będę miała posiew... Mi lekarz tłumaczył, że 40% ludzi ma te paciorkowce i nie są one groźne dla dorosłych ale dla maleństwa i owszem. Więc jeśli okaże się, że takowe posiadasz, to wtedy dzidziuś dostanie antybiotyk w czasie porodu, żeby go owe zarazki wstrętne nie dopadły :)
 
Do góry