reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja majtek jednorazowych używałam cały czas i bardzo sobie chwalę
też nie pozwalali, ale przecież mnie nie kontrolowali ;-)
ściagałam tylko na poranny i wieczorny obchód, a potem znowu myk w nie wskakiwałam :-D
Też jestem zadowolona :tak: I robiłam jak Ty - zdejmowałam tylko podczas obchodu :-)
 
reklama
a ja 2 opakowania kartonowe :baffled:
płuczę codziennie rano i wieczorem :tak:
i do tego przelewam rankę Kalią - tym fioletowym
ja użyłam wczoraj pierwszy raz, bo coś mnie zaczęło boleć i szczypać...a myślałam, że teraz już bedzie tylko lepiej :rolleyes:
 
ja użyłam wczoraj pierwszy raz, bo coś mnie zaczęło boleć i szczypać...a myślałam, że teraz już bedzie tylko lepiej :rolleyes:
Agutku naprawde to przynosi dużą ulgę:tak: mnie też piekło przy pierwszym użyciu a później było już dobrze:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry