reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Chybra ja szczotkę wyparzałam,była taka informacja na opakowaniu. Biorę jedną butelkę i jeden smoczek.Też wcześniej wyparzyłam.Mam dwie pieluchy tetrowe i jedną flanelową. Osłonek nie posiadam,ale wyparzyłabym je.
 
reklama
Ja podobnie jak dziewczyny. Butelki nie bralam, smoczek sztuk 1, pieluch 2 szt. WYparzałam osłonki, a reszty nie
 
Ja biorę jeden smoczek i jedną butelkę. Nie wiem jak to będzie czy każą mi przynieść własne mm...
 
U mnie w szpitalu było mm w takich gotowych porcjach. Pielęgniarki to podgrzewały i zakładały na to smoczek i gotowe. Nie trzeba było mieć nic swojego.
Napewno przydały mi się te podkłady na łóżko. W szpitalu łóżko było owinięte na wysokości tyłka dodatkowo folią i prześcieradłem ale nie dość że to szeleściło i jeździło po całym łóżku to jeszcze można było se tyłek odparzyć.

U mnie te majtki jednorazowe się nie sprawdziły. Rozmiar M/L mnie ściskał. Za to te wielorazowe były super. I pasujący rozmiar to S/M także dziwnie z tymi rozmiarami.
 
reklama
Colly ja biorę do szpitala 4 pary tych wielorazowych M/L. Nigdy nie używałam, ale w dotyku bardzo są miłe więc może i w domu będę ich normalnie używać po powrocie .
 
Do góry