reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Ja zapakowalam butelke, 2 smoczki, pieluszki tetrowe, chusteczki i malutka paczke pampersow, choc na stornie szpitala pisali zeby wziac tylko chusteczki. Zapakowane mam majtki jednorazowe i te wielorazowe tez, zobacze ktore mi bardziej podpasuja. chyba dokupie tez te osłonki na brodawki, z Jula maz musial mi dokupic bo okazalo sie ze beda potrzebne. a powiedzcie mi po co kupujecie juz nosfirde? jakies zalecenia poloznej czy jak?
 
reklama
Nam położna zaleciła codzienne odsysanie profilaktyczne fridą, bo noworodki oddychają tylko noskiem. Więc mamy i do szpitala też mam zapakowaną.
 
Hm ja nawet nie pomyslalam, zeby wziac fride. Chyba dlatego, ze przy synu w ogole nie musielismy uzywac, nie mial kataru w ogole.
 
szczerze ja nawet nie wiem co to jest ta frida , muszę poczytać, u nas chłopaki
też praktycznie nigdy nie mieli kataru, może kilka razy, wtedy mieli kropelki do nosa i od razu im przechodziło
 
Mi nawet z jula nikt nic nie mowil o fridzie w szpitalu. dopiero jak zaczelo jej sie lac z nosa to ktos mi wspomnial ze jest cos takiego zeby odciagnac. ale zapobiegawczo nikt nic nie mowil. a moze obeszlo by sie bez zapalenia oskrzeli i pluc u Julci.
 
O rany, ja już to miałam przy Róży 9 lat temu... może akurat dobrze trafiłam na kogoś poinformowanego. Nawet nie pamiętam skąd o tej fridzie wiedziałam...
 
Zabralam sie za torbe :)
I sie okazalo ze nie mam polowy rzeczy :p
Na wyjscie mlodemu body nie mam takich malych z dlugim rekawem a juz zimno
Czapka tylko cienka :/ tylko pomyslalam ze sweterek moze ale mam tylko na 3 miesiace
Szamponu koncowka w lazience
Tantum rosa nie mam
Aaaaa laska ogarnij sie :D
Normalnie pelen luz :) jutro koniecznie musze wszystko dokupic
 
Kamila - no hehehe, wypadało by tą torbę już ogarnąć :-p Ja mam swoją spakowaną od ok 3 tygodni, ale tak codziennie na nią patrzę i mnie to wnerwia, jutro mam zamiar zrobić w niej przemeblowanie, bo chyba przesadziłam z ilością rzeczy :-p
 
reklama
Zabralam sie za torbe :)
I sie okazalo ze nie mam polowy rzeczy :p
Na wyjscie mlodemu body nie mam takich malych z dlugim rekawem a juz zimno
Czapka tylko cienka :/ tylko pomyslalam ze sweterek moze ale mam tylko na 3 miesiace
Szamponu koncowka w lazience
Tantum rosa nie mam
Aaaaa laska ogarnij sie :D
Normalnie pelen luz :) jutro koniecznie musze wszystko dokupic
Hehe, jesteś niezła... to jak najszybciej się pakuj, nie znasz dnia ani godziny :-D
 
Do góry