reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Ja też mam ciążę wysokiego ryzyka i jakby co to już mam częściowo popakowane ręczniki, piżamy, kapcie .. na razie podstawowe rzeczy.. ale wole to sama zrobić niż później na szybkiego mój chłop miał to zrobić ...
 
reklama
A zeby chlop to robil.to jest dobra mysl ;-) lepiej zeby wiedzial.co gdzie jest bo Ty w trakcie porodu nie bedziesz miala do tego glowy ;-)
 
Kochane kobitki. W ktorym tygodniu ciazy pakowalyscie sie do szpitala ? Ja jestem w 30tc i nie wiem czy to juz czy jeszcze sie wstrzymac. :)
ja jestem obecnie w 33tyg i juz sie w pelni spakowałam, oprócz tego kartka wsadzona w torbę z listą rzeczy ktore jeszcze musze wziać typu: tel, ładowarka. Mam ciaze zagrożona wczesnym porodem, od ok. 20 tyg leżę. Ale poczulam ze musze sie spakować i to po malu poprostu zrobiłam.
 
Kochane kobitki. W ktorym tygodniu ciazy pakowalyscie sie do szpitala ? Ja jestem w 30tc i nie wiem czy to juz czy jeszcze sie wstrzymac. :)
Ja spakowałam się dużo wcześniej. Teraz jesteś jeszcze spokojna , masz czas i możesz sobie powoli szykować torbę. Troszkę tego się uzbiera więc warto zrobić to teraz i spokojnie czekać na dzień rozwiązania. Czasem zdarza się że kobiety pakują się w podskokach lub muszą robić to za nie ich mężowie, a po co przysparzać sobie dodatkowych nerwów. Pozdrawiam milego pakowania :)
 
Witam,
Ja torbę do szpitala spakowałam około 8 miesiąca, tak poleciły Panie ze szkoły rodzenia.
Zawsze lepiej za wcześnie niż za późno:)
Widziałam ostatnio fajny sklep internetowy w którym można kupić wszystko dla brzuszka. Ale jesli chodzi o torbę do szpitala to własnie piżamki i szlafroki tam są....gdyby ten sklep powstał wczesniej to wiedzialaby, gdzie sie ubierac:) ten sklep to mojbrzuszek.pl
 
Właśnie co trzeba spakować oprócz koszuli nocnej i gaci ;) pamiętam że kiedyś trzeba było (19lat temu ) jeszcze zabrać takie wielkie podpaski półmetrowe.. kurcze dawno mnie na porodowce nie było to nie wiem nie pamiętam ..... proszę o jakąś poradę ;) ps. Wtedy pakowałam się już w 7 miesiacu ciąży
Teraz tez poprze zabrać swoje podkłady poporodowe bo w szpitalu mogą mieć albo cienkie i do kitu albo tylko ligninę
 
Ja jestem w 31 tygodniu i zamierzam się ogarnąć w przeciągu dwóch najbliższych tygodni.
 
reklama
Im wcześniej spakujecie to bedziecie mieć spokój. U mnie była spakowana przed 20 bo miałam skierowanie do szpitala. Rozpakowana w 27 dopiero. Ale to były rzeczy tylko szpitalne , koszula kapcie kosmetyki. Teraz powoli będę pakować taka porodowo szpitalna a później dla młodego bo niewiem jeszcze co trzeba tam
 
Do góry