reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba na spacer/wyjście

ja pamietam Fruciowi dawalam herbatki po 1 mies zycia :tak: Nie wiem dlaczego, mialam wrazenie ze pic mu sie chce bo cycka niechcial ciagac... Z reszta on mial straszne kolki i wszystkiego probowalam nawet tych herbatek ulatwiajacych trawienie... nie wiem moze zle robilam :-(

Jak widać, masz cudownego synka, więc spokojnie, nie smutaj, że źle robiłaś [nie wiem moze zle robilam :-(] ;-)
Ja popieram Aestimę - mleko w zupełności wystarczy. Nasze mleczarnie są skonstruowane tak, jak pisze Aestima - i naprawdę nie trzeba dzieci dopajać. Ale jeśli któraś z Was uważa inaczej, to nie można mówić, że robi źle. Robi po swojemu i kropka. Każda ma prawo wyboru - tak z dopajaniem, jak ze smarowaniem pupki czy używaniem smoczka.
Aczkolwiek zaznaczam, że dziecku naprawdę wystarczy sama pierś.
 
reklama
wiecie co..tak naprawde wszystko wyjdzie w praniu... bo teoria teorią a praktyka to już zupełnie co innego... ja niby teoretycznie obryta i w ogóle a sama złapałam się na tym że gdybym ubrała młodego na wyjscie tak jak myślałam i nie słuchała waszych rad to by sięchyba rozpuścił !!

nie wiem mam wrażenie ze nie po to go tachałam w brzuszku tyle mc i tak się meczyłam żeby mu się teraz cokolwiek stało...głupie uczucie... :wściekła/y:

ale po to są mezowie zeby nas naprostować hehe :) i dobrze że jest BB :-)

nam też położne mówiły żeby nie dopajać, no ale jak nie chce cycka ewidentnie to chyba bym się przełamała i mu dała wode albo herbatke
 
Przy Ameli nie miałam kłopotu z dopajaniem bo herbatkami koperkowymi itp. pluła i nie chciała ich pic tak ok. 4 miesiaca troche wody pociagneła ale to dlatego, ze od 3 miesiaca dostawała raz dziennie butelke z mlekiem modyfikowanym a reszta dnia na piersi była.
 
Jak widać, masz cudownego synka, więc spokojnie, nie smutaj, że źle robiłaś [nie wiem moze zle robilam :-(] ;-)
Ja popieram Aestimę - mleko w zupełności wystarczy. Nasze mleczarnie są skonstruowane tak, jak pisze Aestima - i naprawdę nie trzeba dzieci dopajać. Ale jeśli któraś z Was uważa inaczej, to nie można mówić, że robi źle. Robi po swojemu i kropka. Każda ma prawo wyboru - tak z dopajaniem, jak ze smarowaniem pupki czy używaniem smoczka.
Aczkolwiek zaznaczam, że dziecku naprawdę wystarczy sama pierś.
Zołza całkowicie się z Tobą zgadzam. Z mojej wiedzy póki co teoretycznej pozyskanej z różnych żródeł wynika, ze dziecko bedace na samej piersi nawet w upalne lato nie wymaga dopajania. Jednak faktycznie każda z nas będzie postępować wedle własnego uznania i wg siebie najlepiej dla dzieciaczka.
 
A ja się Wam muszę pochwalić, że będę miała dwa wózki dla Młodej :-) Jeden samochodowy do którego stelaża będzie można wpiąć fotelik, a drugi spacerowy. Mam nadzieję, że podwozie tego samochodowego wejdzie mi do bagażnika. Ale mi się pofarciło ;-)
 
Do góry